ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA

Ići dole 
+2
zokikov
Kontrolor
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13533
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 68
Lokacija : Požarevac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeSre 24 Jun 2009 - 23:59

Ko zna zašto ovo što radim NIJE dobro. Ali kako mi đavo nikad nije dao mira, tako i sad.
Danas čujem da u programu, a vezano za tablu joly, postoji bag koji omogućava da se uz pomoć uzimanja pa vraćanja korpe, figura dobijena posle tri bacanja sa odvajanjem željenih kockica, upiše u najavnu ili ručnu kolonu. I šta sad? Neko će pomisliti da želim da kritikujem program ili programera za ovaj propust. Ali ne, takav je programerski posao - dešava se to. Nadam se da će greška brzo biti ispravljena.
Mnogo više me interesuje, da li su igrači, naročito oni sa kojima rado i puno igram, znali za ovo. Nije teško primetiti da na on-line jambu ne može baš sve da se vidi u realnom vremenu. Nekad se kockice malo "ukoče", nekad je upis "brži" od bacanja i sl. Osim toga, malo zato što je jamb za mene samo igra i zabava, a više zbog toga što verujem ljudima, ovako nešto i ne očekujem, pa ni ne primećujem. Ali bilo je slučajeva kad sam se zapitao "Kad je ovo najavljeno...".
Ako ima takvih koji sa mnom vrte kockice, bacaju smajlije samo tako, smejemo se i šalimo (ili ćutimo kao zaliveni - svejedno), neka im je na čast. Meni je moja 7 (sedmica) draža.


Poslednji izmenio Admin dana Sub 5 Sep 2009 - 2:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 0:21

Ko radi taj i gresi,nista novo i ne treba uzimati za zlo nikome.Za bag znaju dosta njih ali nisam primetio da je neko u okviru lige upotrebljavao to.Zna i server i zato covek radi na novoj verziji gde ce bag biti otklonjen.Ne treba nikoga osudjivati a postoji i ona narodna TRI PUTA MERI ,JEDNOM SECI ne treba odmah sve na forum treba razmisliti o svim posledicama.Ako je cilj ovog foruma da pristupe svi a nadam se da jeste onda ovakvim komentarima nema mesta na forumu.
Bagova je bilo i do sada i verovatno ce ih biti ali ko primeti trebalo bi da obavesti servera jedino on to moze da resi.


Poslednji izmenio zokikov dana Čet 25 Jun 2009 - 0:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 0:34

Auuuu Zoki, ti poceo sve nesto da pises kao da se izvinjavas unapred Gagi i sve kao da ovde nesto NJEMU polazemo racune.
Kad smo kod baga, meni su nesto govorili da ima ali me mrzelo da pamtim, a jos vise da primenim.
I kad smo kod baga, GAGA MORA DA GA SKLONI cak bi Ligu ovog meseca trebao da proglasi neregularnom za tablu Joli, a ne da se ovde mi bavimo time kako eto nema vremena da menja, pa neka program radi NEISPRAVNO.

Ne volim losa izvinjenja, a pogotovo u tudje ime.
Nazad na vrh Ići dole
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 0:45

Ne vidim da sam se nikome izvinjavao a pogotovo ne u tudje ime samo sam govorio realno ako procitate bolje razumecete bolje.Znam da gaga zna za bag,znam da je rekao da ce uraditi novu verziju za 4,5 dana ,danas je peti dan i sutra cete imati novu verziju bez tog baga.Prema tome i dalje stojim iza izrecenog .A tvrdim da nepogresivih nema.
Nazad na vrh Ići dole
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 1:13

Zoki, ovo nije forum s kojim Gaga ima ikakve veze, osim sto moze da se uclani kao i svako drugi. Hoce li sutra bniti ispravke baga videcemo, a do tada podrzavam ono sto je napisao Jovan,
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Dragoslav   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 20:57

bridge ::
Zoki, ovo nije forum s kojim Gaga ima ikakve veze, osim sto moze da se uclani kao i svako drugi. Hoce li sutra bniti ispravke baga videcemo, a do tada podrzavam ono sto je napisao Jovan,

Vidim pominjete Dragoslava, pa posto sam ja ekspert za njega moram neke stvari da Vam pojasnim.Ne samo da je postojao taj bag kod Joly , postojao je i mnogo gori bag u verziji 043,Taj bag se odnosio na sve table.Bacis jednom, ostavis, bacis drugi put, sve ponisitis i bacis treci put i VRATIS na strelicu( dakle kockcie od dugog bacanja) i pises u najavu sta pozelis, dakle najava ( u ostalim tablama i rucna kolona) bile su S2.Kazem ja dragoslavu da se krade, on meni odgovori program ne omogucava to( tu laz sam mu oprostio,ali nikako zaboravio).Ja mu kazem hoces li sam priznati ili da saljem dokaze i on onda kaze a to ti je krunski dokaz.Elem , covek je znao minimum 15 dana i nije nam rekao.Znao je jer su mu igraci(2) rekli i nagradio ih sa po 10 kredita( ja mu verujem da nije znao pre toga).E,sad od trena kad sam ja saznao ja sam video da osam igraca koristi to i ukrali su mi osam kredita, koliko su pre toga ukrali ja ne znam.Ono gde je Dragoslav debelo pogresio to je sto nas sve nije obavestio o bagu , pa da igramo ravnopravno ili sto jednostavno nije zatvorio klub na par dana dok ne popravi to.Bag je bio izuzetno tesko uocljiv u brzoj igri, prakticno nemoguce da se skonta.Mozda Vam se desilo da ste primetili da nesto nije ok,ali niste znali sta.E, to nije bilo ok.Na taj moj komentar, meni dragoslav kaze pa ne igra se ovde u pezo 206 pa da zatvaram klub ili sve obavestim?!?!??!?!?!Drugim recima briga njega za nase pare koje dajemo na kredite.Zainteresovanima mogu da pruzim celokupnu dokumentaciju oko toga Very Happy .Gopsodjo Bridge nece mu pasti na um da ista ponisti, jer njega to ne zanima. Odbrana mu svakako treba,a za to znamo svi ko je zaduzen Very Happy .Nije mu palo na pamet ni da pokusa da nas obesteti sto smo njegovom krivicom( krivim ga za tih 15 dana sto je znao)gubili kredite,a ni da ponisti sve lige i kupove za taj mesec, jer su neki debelo bili privilegovani.

Mogao bih vam ja o dragoslavu satima pisati,ali vi bas i niste njegovi fanovi kao ja Very Happy , pa cu se ovde zaustaviti Smile
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 21:50

Ovo sto rade pojedinci na ovom forumu je kao da tuku vezanog coveka.`Verovatno cete reci da ste prozvanog zvali da gostuje na ovom forumu kao i ostale, ali se iz prilozenog vidi da je to trebalo da bude samo poziv na sopstvenu sahranu. Svaka cast onima koji su ovaj forum shvatili samo kao jedan forum gde ce pisati o unapredjenju programa, dok su ga drugi shvatili sasvim drugacije.Tako drugacije da cak ne oprastaju kompromisan ton clana zokikov koji je pokusao da smiri strasti i da odvede ovu diskusiju u pravom smeru.Neko mu je i to zamerio.
Nazad na vrh Ići dole
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimeČet 25 Jun 2009 - 23:20

Ahahahah DEKI, ahahahaaaaaaaaaa, skoro da si prevazisao sebe
Sta kazes? Vezan covek, udaramo, a? Daj jos malo krvi, lazi i agresije, i ne zaboravi jaku poltronsko-licemernu notu Twisted Evil Smile Wink
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13533
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 68
Lokacija : Požarevac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 1:15

Sve mi se čini da se nismo najbolje razumeli. Niko nije krenuo u linč bilo koga, ali ne vidim razlog da neke stvari ne razjasnimo, popravimo i potrudimo se da se više ne dešavaju. Pa nismo deca. Konstruktivna, kritička diskusija je uvek dobrodošla. Naravno, bez vređanja i etiketiranja. Toliko o samom programu i bagovima.
O igračima: Ja nisam prozivao nikoga. Pisao sam o (zlo)upotrebi bagova u igri, i ponovo se pitam: da li je onima koji su za te "pogodnosti" znali, i u igri (možda i protiv svojih prijatelja) iste koristili, bar malo neprijatno. Neko će već reći: i ti bi da si znao - ali to je samo zato što me ne poznaje dovoljno.



Poslednji izmenio Admin dana Pet 26 Jun 2009 - 12:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Dragoslav   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 11:31

bridge ::
Ahahahah DEKI, ahahahaaaaaaaaaa, skoro da si prevazisao sebe
Sta kazes? Vezan covek, udaramo, a? Daj jos malo krvi, lazi i agresije, i ne zaboravi jaku poltronsko-licemernu notu Twisted Evil Smile Wink

Gospodjo Bridge da nije tuzno bilo bi vise nego smesno.Rekoh Vam ja u proslom postu da ima zaduzenih za odbranu mog dragog dragoslava Very Happy .Uopste nije bitno sta oni brane i od koga ga brane, bitno je da su naspanovani da ga brane po definiciji i po svaku cenu.Pa eto tako dobijemo i ovu tuznu odbranu i ispadasmo mi krivi sto su nas krali?!?!?!? Izvinicicemo se Djuri sto nas je tukao Very Happy Nesto mi poznata ova teza o zameni zrtve i pocinioca .

Sto se tice igraca koji su koristili bagove ja Vam rekoh da ja znam njih 8 koji jesu.Naravno nisam igrao sa njima vise od jedne partije.Jedan mi je posebno zanimljiv.Baci u drugom bacanju(nebitno sta) upise u najavu.Kad sam to video ja u sledecem bacanju na isti nacin odgovorim,i on kaze ovde nesto nije ok.Ja pitam sta,a on kaze pa ne znam sta ali nije ok Very Happy .Iza toga par bacanja on ponovo upise najavu na taj nacin.Isto kao i u prethodnom slucaju da nije tuzno bilo bi smesno.Na kraju mu ja kazem zaista nesto nije ok necemo igrati do sledece verzije Very Happy .Svega toga ne bi bilo da nas je dragoslav lepo sve obavestio o tom bagu.No, njegov sistem vrednovanja pocijne sa pezoom 206, sve ispod toga je sica Very Happy .Pre neki dan nudio mi je neku svoju igru istine.Zamislite sta je predlozio kao ulog.Kaze ovako ako sam ja u pravu daje mi 200 kredita(zamislite troska),a ako nisam da letim iz kluba (zamislite srece Very Happy ) Very Happy .Sta reci,a ne zaplakati Crying or Very sad ?
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 11:56

Jovane mislim da si se nepotrebno pronasao u mom postu obzirom da tvoje kritike o programu i dalje smatram vise dobronamernim i u smeru prevazilazenja gresaka,problema,nesporazuma.....
Moj post se odnosio na sve one koji su se uplasili pomirljivog tona zokikov-a.
Nazad na vrh Ići dole
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 12:22

Dugo vremena je trebalo da dodje do svadje,omalovazavanja pojedinaca i njihovih misljenja,pljuvanja po drugima.

Mislio sam da ce ovde biti drugacije ali sam se ocigledno prevario.

Nadam se jovane da ti je sada jasno zasto ova tema nije bila dobra ideja.

Hvala na druzenju i ne zelim vise da ucestvujem u ovome.

Hvala svima
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13533
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 68
Lokacija : Požarevac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 13:19

zokikov ::
Dugo vremena je trebalo da dodje do svadje,omalovazavanja pojedinaca i njihovih misljenja,pljuvanja po drugima.

Mislio sam da ce ovde biti drugacije ali sam se ocigledno prevario.

Nadam se jovane da ti je sada jasno zasto ova tema nije bila dobra ideja.

Hvala na druzenju i ne zelim vise da ucestvujem u ovome.

Hvala svima

Polako Zoki. Nemoj da si nakraj srca. Odrasli smo ljudi i imamo svoje, najčešće različite, poglede na svet. Moja ideja sa forumom nije bila da se istomišljenici zagrle i uz povike "ubij, ubij" likuju u "pobedi" nad nekim. Za sada nisam uočio vređanje i "pljuvanje", a moj prag tolerancije na slične pojave je jako nizak. Ali mora se reći popu pop, a bobu bob.

Pozivam te da i dalje svojim predlozima učestvuješ u "popravljanju planete" Exclamation !
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 13:38

zokikov ::
Dugo vremena je trebalo da dodje do svadje,omalovazavanja pojedinaca i njihovih misljenja,pljuvanja po drugima.

Mislio sam da ce ovde biti drugacije ali sam se ocigledno prevario.

Nadam se jovane da ti je sada jasno zasto ova tema nije bila dobra ideja.

Hvala na druzenju i ne zelim vise da ucestvujem u ovome.

Hvala svima


Nisam primetio da si na forumu pljuvao po nekom.Jesi u privatnim porukama koje si slao meni i hvalio se sta si kome rekao.No, ja sad necu pisati po kome si pljuvao,jer da si ti to hteo reci javno, rekao bi.

Ti ocito imas veliki problem sa necim sto se zove istina.Kod pravih ljudi istina se ne skriva, istina se ne krivi, istina se ne precutkuje,istina se ne sapuce .Kaze se glasno.E, sad sto , kako vidimo , mnogi imaju problem kad im neko kaze istinu, pa cak i kad kaze istinu koja je vezana za njemu drage osobe, to je nesto drugo.To nije problem onoga ko govori istinu.Mozes ti bezati od istine,ali kad tad se moras suociti sa njom.Stice te.

Hvala i tebi na svemu i srecan ti put.

Pozdravi mi dragoslava Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 14:00

Radivoje nisi me uvredio jer ti to ne mozes,da bi me neko uvredio mora biti iskren i posten kao ja,da zivi u realnom vremenu,da ne podmece klipove drugima,da pogleda prvo sebe pa onda da kudi druge.

Kriv ti je gaga sto nije obavestio igrace o bagu tu se slazem ali koliko si ti kriv koji si isto znao za bag po sopstvenom priznanju cak izgubio osam partija gledajuci kako ti protivnici koriste bag i nisi nikoga obavestio,gde je tu postenje,istina ili kako god.

Ja sigurno ne bih dozvolio da izgubim osam kredita gledajuci kako me varaju ali mozda treba vreme da se to shvati.

Sto je jos gore sada pominjes i druge bagove na svim tablama pa gde si bio do sada sto to ne rece da znaju svi.

Ne to tebi tvoja istina i tvoje postenje nisu dozvoljavali zasto bi znali drugi ili ti je mozda to odgovaralo ali si jedva docekao da neko to pomene pa da ospes drvlje i kamenje na sve redom.

Nikakav razlog nemam da branim gagu ali to tebi ne vredi pricati jer ne bi razumeo uostalom nije ni bitno.

Uostalom nisam ja molio Dragoslava da se vrati,cije su bile reci ''DRAGOSLAVE VRATI SE SVE TI JE OPROSTENO'' moje ili tvoje uostalom blizi si mu pa ga pozdravi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» SITNE ZAGONETKE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: O PROGRAMU (mišljenja, predlozi, sugestije...)-
Skoči na: