ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Odgovori na poruku
 

 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE

Ići dole 
+3
eroslavko
Dejan
Kontrolor
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeUto 26 Jun 2012 - 13:31

Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeUto 26 Jun 2012 - 13:40

Laguna /za sada/ poklanja 10 knjiga
http://www.laguna.rs/n1790_knjiga_majke_poznatih_laguna.html

Stubovi kulture bi trebalo da poklone knjige koje su oni izdali a utori su kikindski pisci Srđan V. Tešin, Srđana Srdića i Miće Vujičića

http://issuu.com/stubovi_kulture/docs/katalog_2011_final?mode=a_p
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeČet 28 Jun 2012 - 18:56

Depo sa nagradama za mnogobrojna takmičenja predviđena u programu Susreta enigmata Srbije (Kikinda 24-26.avgusta) iz dana u dan je sve bogatiji.
Danas je stigao poveći paket od "Prometeja".
Stiglo je 50 veooooma interesantnih knjiga (Rečnik jezičkih nedoumica, Ispeci pa reci, Kako se kaže, Standardnojezička preispitanja, Ime moje i tvoje,...Početak bune protiv dahija). U pratećoj otpremnici piše da knjige vrijede 35.833 dinara (u knjižarama je to još i više).
Zahvaljujem "Prometeju" na vrijednom poklonu.
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13557
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeČet 28 Jun 2012 - 21:21

Koliko vidim, za dolazak u Kikindu treba angažovati kombi... odnosno, za povratak 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 3312119548.


.

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimePet 29 Jun 2012 - 11:37

Kontrolor ::
Koliko vidim, za dolazak u Kikindu treba angažovati kombi... odnosno, za povratak 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 3312119548.


.

Oni ambiciozniji takmičari trebalo bi da dođu makar "tamićem".
Jutros sam upecao još dva kapitalca (VEEEEEELIKKKKKE izdavačke kuće).
Pojedinci mi prije izvjesnog vremena rekoše (citiram): "Niko neće ništa da sponzoriše".
Ja nešto i ne dijelim to mišljenje. Iako nisam u blizini sponzorskolikvidnosposobnih firmi koristeći sredstva moderne komunikacije, moj depo sa nagradama iz dana u dan je sve bogatiji. Doduše, treba RADITI, raditi, raditi...
Naravno, treba biti spreman da ti uopšte neće odgovoriti 70% onih kojima se obratiš, ali moja računica je prosta: ako se od 100 pozvanih javi 10 to je dobro, a ako ih se javi 20-30 svi ćemo da zapjevamo.
I još jedna važna stvar, treba ponuditi štošta atraktivno kao odgovor na dobročinstvo.
Tematska ukrštenica i objavljivanje znaka firme za sada su se pokazali dobri "mamci".
Hoću da svi budu zadovoljni: organizatori, učesnici, gosti ali i sponzori.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeSub 30 Jun 2012 - 15:00

Danas konačno završavam rad na mamutskoj ukrštenici (započet prije 6 mjeseci). Još ostaje samo korektura, štampanje i štampanje knjige (koju će na poklon dobiti svi autori)
Skandinavka ima 378 nastavaka (ako ja ne uradim još 2 da zaokružim na 380!), radilo ju je 122 kolega iz 12 zemalja (Srbije, BiH, Hrvatske, Slovenije, Makedonije, Crne Gore, Italije, Mađarske, Rumunije, Holandije, SAD i Kanade)
na srpskom, hrvatskom, srpskohrvatskom, slovenačkom, bosanskom, makedonskom, engleskom, francuskom, italijanskom, portugalskom, španskom, nemačkom, poljskom, ruskom, rumunskom, mađarskom i latinskom jeziku). Kada se odštampa skandinavka bi trebalo da bude duga oko 160 metara, a biće predstavljena javnosti 26.avgusta na kikindskom trgu.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeUto 3 Jul 2012 - 8:13

Obavještenje o Susretima (sa satnicom) objavljeno u današnjoj beogradskoj "Enigmatici".
Zahvaljujem uredniku!
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeSre 4 Jul 2012 - 11:01

Majice su smještene u depo!
Na prvi pogled mi se dopadaju.
Na drugi pogled mi se, takođe, dopadaju.
Veličine:
20 komada manjih
60 komada veličina "taman koliko treba"
20 komada veličina "za Peru"
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeSre 4 Jul 2012 - 19:31

http://cryptoman.blogger.ba/

Evo i slike - crno (i crveno) na bijelo
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13557
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeSre 4 Jul 2012 - 20:01

eroslavko ::
http://cryptoman.blogger.ba/

Evo i slike - crno (i crveno) na bijelo

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Udresucopy

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeČet 5 Jul 2012 - 10:13

Jedan od ciljeva koje sam zadao sebi jeste da se na Susretima predstavi SVE NAJBOLJE iz Kikinde. Stoga smo dobili (najmanje) TRI slike od TROJICE najboljih kikindskih slikara.

Prije 5 minuta od "Stubova kulture" iz BG stiže mi paket sa 20 knjiga trojice kikindskih pisaca:
Srđan V. Tešin (5 kom)
Srđan Srdić (10 kom)
Mićo Vujičić (5 kom)
Veoma vrijedan poklon! Zahvaljujem Stubovima kulture, a vama preporučujem da se putem pretraživača informišete o kakvim književnicima radi. Veoma sam ponosan što drugujem s njima.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimePon 9 Jul 2012 - 20:55

Urađene korice za knjigu. Autor Miroslav sa čuvenim prezimenom Very Happy

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Korice10
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeSre 11 Jul 2012 - 10:55

http://kikindashort.org.rs/?lang=en

Kikinda šort poklanja 30 knjiga! (knjige smještene u depo)
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimePet 13 Jul 2012 - 9:05

Evo još jedne knjige /SRPSKA ENCIKLOPEDIJA/ koja se može dobiti (osvojiti) na Susretima u Kikindi. Dakle, stigao paket i od SANU.

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Enciklopedija
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitimeUto 17 Jul 2012 - 20:30

U depo za nagrade za Susrete enigmata u Kikindi smeštena i veoma lepa slika (ulje na platnu) koju poklanja kikindski slikar Nikola Vasić Topolovački.
Nikola je i pesnik, predsednik Književnog kluba "Duško Trifunović", pa je kao predsednik ovog vrlo aktivnog kluba za Susrete poklonio 13 knjiga.

(ovdje sam pokušao ubaciti fotografiju, ali je bila prevelika)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE
Nazad na vrh 
Strana 5 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» 11. ENIGMATSKI SUSRETI SRBIJE
» LIGA ENIGMATA 2014.
» SUSRET ENIGMATA - UNA 2015.
» PRVENSTVO SRBIJE U OPTIMIZATORIMA
» KOŠARKAŠICE SRBIJE, ŠAMPIONKE EVROPE ZA 2015.

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ENIGMATSKI FORUM :: ENIGMATSKA I LOGIČKA TAKMIČENJA-
Odgovori na porukuSkoči na: