ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ponovo radi FORUM

Ići dole 
+4
dekisd
female
zokikov
Kontrolor
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13562
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 19 Jun 2009 - 19:02

Dragi moji prijatelji i prijatelji jamb-kluba (a bogami i ostali) Laughing
Evo dokle smo došli zbog nepoštovanja osnovnih pravila foruma našeg kluba, a ja bih rekao i osnovnih normi pristojnog ponašanja i komunikacije sa drugima, a naročito neistomišljenicima. Ali, kako se mi uvek dočekamo na noge, pokušajmo da na ovaj način, konstruktivnim diskusijama, predlozima i sugestijama, sa ovog mesta utičemo na dalji rad dragog nam mesta za druženje, zabavu i takmičenje, kao i na uređenje odnosa u njemu.
Pišite i iznesite svoje mišljenje, najpre o ideji privremenog foruma, a zatim i o onome što je zapravo osnovna zamisao te ideje. Kako da utičemo na vlasnika sajta jamb.rs da ponovo aktivira Forum i tako se izborimo da se glas svih nas ponovo čuje u klubu.

Srdačan pozdrav, vaš privremeni administrator.
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 19 Jun 2009 - 20:52

Konacno nadam se da je ovo pravo mesto za ljubitelje pravog foruma bez vredjanja,psovki i saveta koliko ko sme puta da se javi.Nadam se da ce se postovati pravila foruma i da ce se preduzimati odlucne mere protiv prekrsioca.Zbog zloupotrebe foruma kaznjavati pocinioce opomenom i trajnom zabranom.
Nadam se da ce forum imati dosta clanova koji ce se medjusobno postovati i uvazavati bez obzira na svoje misljenje o bilo kojoj temi.

Ja licno \elim svim novim clanovima dobrodoslicu na ovaj forum
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Bodovanje lige   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 19 Jun 2009 - 20:57

Svaka cast, majstori.Nego, gde smo ono stali....
cheers lol! bounce I love you I love you lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 19 Jun 2009 - 21:09

zokikov ::
Konacno nadam se da je ovo pravo mesto za ljubitelje pravog foruma bez vredjanja,psovki i saveta koliko ko sme puta da se javi.Nadam se da ce se postovati pravila foruma i da ce se preduzimati odlucne mere protiv prekrsioca.Zbog zloupotrebe foruma kaznjavati pocinioce opomenom i trajnom zabranom.
Nadam se da ce forum imati dosta clanova koji ce se medjusobno postovati i uvazavati bez obzira na svoje misljenje o bilo kojoj temi.

Ja licno \elim svim novim clanovima dobrodoslicu na ovaj forum

Izvini Zokikov, ja ne bih da se svadjam , ali, kao i svuda, i ovde ce biti privilegovanih, sa tim se pomiriti moras.Evo na primer ja.
Protiv mene ce se preduzimati ne-odlucne mere(tako sam dogovorila) po ugledu na slicne sajtove.
Nastavice se...
affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13562
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 19 Jun 2009 - 21:10

Nikki ::
Svaka cast, majstori.Nego, gde smo ono stali....
cheers lol! bounce I love you I love you lol! lol!

Pa.... gde ja stadoh ti produži, možda nešto i bude. Samoorganizovanje nam je uvek bila jača strana.
bounce Basketball lol! Basketball bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
female




Broj poruka : 165
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 63
Lokacija : rs, bih

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 19 Jun 2009 - 21:25

Hvala na pozivu, od srca se pridruzujem. I ne ocekujte ponovno otvaranje foruma. I, ne brinite, sadasnji vlasnik servera ne da se nece ljutiti nego ce vam jos biti zahvalan za pokretanje ove inicijative.
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimeNed 21 Jun 2009 - 23:11

Pozdrav svima
Prvo bih se zahvalio zokikov na pozivu a onda pozdravio ostale i pozeleo im prijatan boravak i sve ostalo na ovom forumu
Stvaraoce foruma necu mnogo hvaliti, ali ni kuditi, onako od svega po malo.
Po meni je osnovno da ovaj forum ne treba uporedjivati sa www.jamb.rs/forum ( iako je to tesko ne ciniti ,bar ne namerno,mozda i ja to uradim ), jer kao sto znamo uvek je nastavak losiji od prvog dela ( osim Roki II Wink ) i samim tim ovaj forum ne bi imao perspektivu.Znaci neka ovo bude samo forum, ni raniji ni kasniji, ni prvi ni drugi - samo forum jamb - kluba.
Za pocetak forum izgleda sasvim pristojno i nadam se da ce se usavrsavati kako tehnicki tako i diskusijom.Predloge za usavrsavanje treba davati, ali ne preterivati obzirom da je u zacetku i da bi time samo prenatrpali one koji ga odrzavaju.Pravilnik je tu i nadam se da ce se postovati,on je otprilike manje vise ono sto su i pravilnici nekih drugih foruma, i drago mi je da u njemu nisu zabranjene psovke obzirom da su one u duhu kako srpskog tako i ostalih balkanskih naroda Wink osim ako nisu uperene na licno vredjanje clanova ( tzv neutralne su dozvoljene cheers ).
Smatram da ste otvaranjem ovog foruma trebali da pokusate da smirite strasti uzavrele u jamb klubu prethodnih dana.Znam,kazacete da ce tako i biti na ovom forumu, ali....hm..Trebali ste ovo pokazati posebnim pozivom neistomisljenicima iz jamb kluba ( kao sto je mene zokikov pozvao, mada nismo imali suprotna misljenja ),a ne samo javnim pozivom.Obzirom da je bilo i poziva private porukama ( sto pozdravljam jer je to vid promocije ), one su mogle biti bas posebnno upucene svim neistomisljencima kako bi ste prikazali pravu nameru jedne zdrave diskusije na ovom forumu sa mnogo razlicitih misljenja.
Ja cu kao i do sada preskakati matematicarske diskusije obzirm da mi brojke nisu jaca strana, a i dalje cu ostati borac za izvorni jamb, borac za ravnopravnost igraca,za zdravu logiku i pravu zabavu i naravno necu biti privilegovan, obzirom da je to mesto vec zauzeto.
Zdravo zivo santa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePon 22 Jun 2009 - 0:23

Pa Dekisd dobrodosao.Naravno da ovaj forum ne moze biti isti i da hocemo, jer stari je imao teme upucene serveru, ovaj u tom smislu treba da je neutralan, prosto ne bi bilo ok.
Ali,nacicemo vec neku zanimaciju Basketball

Sto se tice neistomisljenika, razisli smo se na jednoj forumskoj temi, (na drugim smo se nalazili), tako da to ne moze da bude razlog da se ne prikljuce, nismo deca, ali na svakom je da odluci sam.

Forum se zove jamb -klub, to je dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Nora.N
Admin
Nora.N


Broj poruka : 1158
Datum upisa : 22.06.2009

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePon 22 Jun 2009 - 1:43

Evo i mene (tj. nas lol! ). Šteta što je onaj forum zatvoren umesto da budu kažnjeni pojedinci koji nisu poštovali pravila. Ali šta je tu je. Dobro je da postoji jedno ovakvo mesto gde možemo da se družimo, razmenjujemo ideje i dogovaramo se o budućim akcijama. Pozdrav za sve već pridružene članove, a valjda će nas ubuduće biti još više.
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13562
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePon 22 Jun 2009 - 11:09

dekisd ::
Pozdrav svima
Prvo bih se zahvalio zokikov na pozivu a onda pozdravio ostale i pozeleo im prijatan boravak i sve ostalo na ovom forumu
Stvaraoce foruma necu mnogo hvaliti, ali ni kuditi, onako od svega po malo.
Po meni je osnovno da ovaj forum ne treba uporedjivati sa www.jamb.rs/forum ( iako je to tesko ne ciniti ,bar ne namerno,mozda i ja to uradim ), jer kao sto znamo uvek je nastavak losiji od prvog dela ( osim Roki II Wink ) i samim tim ovaj forum ne bi imao perspektivu.Znaci neka ovo bude samo forum, ni raniji ni kasniji, ni prvi ni drugi - samo forum jamb - kluba.
Za pocetak forum izgleda sasvim pristojno i nadam se da ce se usavrsavati kako tehnicki tako i diskusijom.Predloge za usavrsavanje treba davati, ali ne preterivati obzirom da je u zacetku i da bi time samo prenatrpali one koji ga odrzavaju.Pravilnik je tu i nadam se da ce se postovati,on je otprilike manje vise ono sto su i pravilnici nekih drugih foruma, i drago mi je da u njemu nisu zabranjene psovke obzirom da su one u duhu kako srpskog tako i ostalih balkanskih naroda Wink osim ako nisu uperene na licno vredjanje clanova ( tzv neutralne su dozvoljene cheers ).
Smatram da ste otvaranjem ovog foruma trebali da pokusate da smirite strasti uzavrele u jamb klubu prethodnih dana.Znam,kazacete da ce tako i biti na ovom forumu, ali....hm..Trebali ste ovo pokazati posebnim pozivom neistomisljenicima iz jamb kluba ( kao sto je mene zokikov pozvao, mada nismo imali suprotna misljenja ),a ne samo javnim pozivom.Obzirom da je bilo i poziva private porukama ( sto pozdravljam jer je to vid promocije ), one su mogle biti bas posebnno upucene svim neistomisljencima kako bi ste prikazali pravu nameru jedne zdrave diskusije na ovom forumu sa mnogo razlicitih misljenja.
Ja cu kao i do sada preskakati matematicarske diskusije obzirm da mi brojke nisu jaca strana, a i dalje cu ostati borac za izvorni jamb, borac za ravnopravnost igraca,za zdravu logiku i pravu zabavu i naravno necu biti privilegovan, obzirom da je to mesto vec zauzeto.
Zdravo zivo santa


Posebno mi je zadovoljstvo da pozdravim Dekija i zahvalim na prvim sugestijama. Bez obzira što se na onom forumu oko nekih stvari nismo složili, ovde je stvar za sada potpuno drugačija Very Happy . Ovaj forum nema nameru da se takmiči i "pobedi" bilo koga, i nikako nije uperen protiv nekoga ili nečega već naprotiv. Što se tiče poziva "neistomišljenicima" iz jamb kluba, njih je bilo i ta je pozivnica otvorena za sve. Nije se ipak moglo ići "od vrata do vrata", pa smo išli preko javnog chata i svako ko je već znao mogao je da pozove bilo koga ličnom porukom ili u toku partije npr. FORUM JE APSOLUTNO OTVOREN ZA SVE. Ipak, molim bez psovanja! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13562
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: O izgledu foruma   ponovo radi FORUM Icon_minitimeUto 23 Jun 2009 - 3:15

Malo sam eksperimentisao sa vizuelnim izgledom foruma. Kako vam se čini? Svaki predlog i savet je dobro došao. cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
tikasta

tikasta


Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.06.2009
Lokacija : Motenegro

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 12:31

Ma samo kad forum radi, sve je OK! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: COVEKU DAJ VLAST DA VIDIS KAKAV JE   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 13:15

Pravila foruma

Počalji Admin taj Sub Jun 20, 2009 1:47 pm
I. OPŠTA PRAVILA FORUMA:

I.1. Osnovne teme ovog foruma su Jamb-klub i sama igra jamb.

I.2. Koristite latinicu ili „ošišanu“ latinicu prilikom pisanja poruka. Izbegavajte kombinacije ch, sh i sl.

I.3. Pre otvaranja nove teme, pretražite forum kako biste proverili da li se već diskutovalo o vašem pitanju. Nema potrebe ponovo pokretati istu diskusiju.

I.4. Poštujte započetu temu. Ne skrećite razgovor. Ako želite diskusiju o nečemu što nije predmet razgovora u kom učestvujete, otvorite slobodno novu temu.

I.5. Trudite se da naslov teme bude dovoljno jasan; napišete ono o čemu želite da razgovarate. Opšti naslovi tipa „Imam jedno pitanje“ i sl. samo mogu da odmognu i vama i drugima. Dobrim odabirom naslova brže ćete steći sagovornike i doći do željenih odgovora, a ako se kasnije pojavi neko drugi s istom ili sličnom nedoumicom, lakše će pronaći odgovor pretragom foruma.

I.6. Trudite se da poruke koje pišete imaju što manje tipografskih i gramatičkih grešaka.

I.7. Poštujte autorska prava. Kada citirate neki tekst u svojoj poruci navedite i izvor.


II. OPŠTA PRAVILA PONAŠANJA:

II.1. Uvažavajte sagovornike, naročito neistomišljenike.


Ti prvi to ne radis


II.2. Diskutujte argumentima. Trudite se da ono što tvrdite potkrepite izvorom, linkom ili podatkom.

II.3. Ukoliko uočite poruku koja ne poštuje pravila Foruma, obavestite administratora. Takođe ukažite na eventualno neslaganje sa načinom uređivanja Foruma.



III. NEDOZVOLJENO NA FORUMU:

III.1. Na Forumu nije dozvoljeno vređanje lične prirode i po političkoj, nacionalnoj, rasnoj, religijskoj i bilo kojoj drugoj osnovi, kao i uvredljivi avatari ili potpisi.

Cuti od nekoga neku informaciju (konkretno ti od mene za bag)i postaviti je na forum bez dozvole onoga sto ti je dao informaciju je vredjanje i omalovazavanje

III.2. Nije dozvoljeno reklamiranje i promocija veb-stranica s nelegalnim sadržajima.

III.3. Objavljivanje tuđih ličnih podataka bez dozvole je zabranjeno.

III.4. Nije poželjno ćaskanje preko Foruma (engl. chat) u neograničenim količinama.

III.5. Poruke koje nemaju veze s glavnom temom (engl. off-topic) nisu poželjne. Takve poruke, ukoliko se razvije zanimljiva rasprava, biće izdvojene u posebnu temu.

IV. REŠAVANJE PROBLEMA NA FORUMU

IV.1. Moderatori i administratori su zaduženi za rešavanje problema na Forumu. Oni obezbeđuju poštovanje pravila ponašanja korišćenjem raspoloživih metoda.

IV.2. Poruke u kojima se krše pravila, administrator može da izmeni uklanjanjem neprihvatljvog sadržaja ili brisanjem u celosti.

IV.3. Svako ko prekriši pravila Foruma može biti opomenut, privatnom porukom ili javno, a zatim i kažnjen zabranom pristupa forumu, privremeno ili trajno. Ukoliko je prekršaj drastičan, ili je korisniku ranije već zabranjivan pristup, zabrana pristupa se može sprovesti i bez opomene.


Poslednje i najvažnije pravilo: Družimo se, pomažimo se, i iznad svega, lepo se zabavimo!




ponovo radi FORUM

Počalji Admin taj Pet Jun 19, 2009 7:02 pm
Dragi moji prijatelji i prijatelji jamb-kluba (a bogami i ostali) Laughing
Evo dokle smo došli zbog nepoštovanja osnovnih pravila foruma našeg kluba, a ja bih rekao i osnovnih normi pristojnog ponašanja i komunikacije sa drugima, a naročito neistomišljenicima. Ali, kako se mi uvek dočekamo na noge, pokušajmo da na ovaj način, konstruktivnim diskusijama, predlozima i sugestijama, sa ovog mesta utičemo na dalji rad dragog nam mesta za druženje, zabavu i takmičenje, kao i na uređenje odnosa u njemu.
Pišite i iznesite svoje mišljenje, najpre o ideji privremenog foruma, a zatim i o onome što je zapravo osnovna zamisao te ideje. Kako da utičemo na vlasnika sajta jamb.rs da ponovo aktivira Forum i tako se izborimo da se glas svih nas ponovo čuje u klubu.


Pogledaj svoj rad na forumu a pogotovo tvoj post ispod

Srdačan pozdrav, vaš privremeni administrator.




Re: MUZIKA (rado slušam i preporučujem)

Počalji Admin taj Pon 6 Jul 2009 - 22:51
OBAVEŠTENJE
Zbog odstupanja od zamišljene koncepcije ove teme obrisano je nekoliko postova sa spotovima narodne muzike. Podsećam na uvod u temu i molim članove foruma da se pridržavaju ovih pravila:

MESTO ZA LJUBITELJE DOBRE MUZIKE (pop, rok, bluz, klasika...)
Ovde možete postaviti omiljeni spot ili link prema muzici koju volite i preporučujete drugima.
Važna napomena: MOLIM BEZ ISKAKANJA U GRAND I SL...



Pojednostavljeno: NA OVOM FORUMU NEMA MESTA NARODNJACIMA!


Ovo je najbolji dokaz ravnopravnosti i postovanja tudjeg misljenja nemam reci


Mogu ti reci ovde javno da ne zelim ucestvovati na TVOM forumu koji si prisvojio i prilagodjavas licnim potrebama ne razmisljajuci sta ce drugi misliti o tome.Mozda si imao najbolje namere ali si otisao sa puta kojim smo zajedno krenuli.
Radim na otvaranju novog foruma ali ga necu aktivirati sve dok postoji sansa da se vratis na pravi put ako to ne uradis nemoj kriviti mene vec sebe jer mnogi vide da gresis.

PS: Jovane nisam ljut na tebe kao coveka jer ja to ne umem ali dobro razmisli sta radis i kuda ovo vodi

Pozdravljam te i nadam se da neces ponovo shvatiti da je ovo upereno protiv tebe
Nazad na vrh Ići dole
Muzikant

Muzikant


Broj poruka : 4
Datum upisa : 17.07.2009

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav, Muzikant   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 14:30

......Pozdrav za pokretace i clanove ovog foruma , sa podrskom za sve aktivnosti
koje vode napretku nashe male-velike igre .
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13562
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 15:12

Dragi zokikov,

niti je bilo niti ima mesta nesporazumima, a još manje svađi. Oko nekih stvari smo se složili oko drugih nismo ali to nikako ne znači da sam na "pogrešnom putu". Samo nekoliko osvrta na tvoje kritike:

- COVEKU DAJ VLAST DA VIDIS KAKAV JE

Nikakva ovo vlast nije, a šta god to bilo niko mi nije ništa dao. Pokrenuo sam forum sa namerom da pokušam da realizujem neke svoje i njima bliske ideje, začete na forumu jamb-kluba.

- II.1. Uvažavajte sagovornike, naročito neistomišljenike.

Ti prvi to ne radis

Ovo stvarno ne stoji. I inače u životu težim kompromisima i trudim se da razjasnimo svaki mogući nesporazum. Ako se u nečemu sa nekim ne složimo, ne znači da ga ne uvažavamo. Važno je da se koristimo snagom argumenata, a ne argumentom snage.

- Cuti od nekoga neku informaciju (konkretno ti od mene za bag)i postaviti je na forum bez dozvole onoga sto ti je dao informaciju je vredjanje i omalovazavanje

Koliko god puta čitao ovu optužbu, ne razumem je i ne mogu da se složim. Osim ako ne misliš da sam pogrešio što te nisam naveo kao izvor informacija. U tom slučaju ti se izvinjavam, to je bilo iz najbolje namere - da ti ne stvaram probleme. Uvek sam voleo da kažem ono o čemu drugi šapuću i preuzimao odgovornost na sebe.

- Pogledaj svoj rad na forumu a pogotovo tvoj post ispod
Srdačan pozdrav, vaš privremeni administrator.


Nisam siguran da razumem šta se htelo reći. Ja sam krenuo sa idejom da forum bude privremenog karaktera, a niko ne zna šta nosi novi dan.

Pojednostavljeno: NA OVOM FORUMU NEMA MESTA NARODNJACIMA!
Ovo je najbolji dokaz ravnopravnosti i postovanja tudjeg misljenja nemam reci


Ovo stvarno nema veze sa ravnopravnošću (neki su i demokratiju pominjali), stvar je vrlo jednostavna i zove se "uređivačka politika". Kao kad neko pokrene novine, radio ili TV stanicu.


- ...na TVOM forumu koji si prisvojio...

Kako prisvojio, od koga prisvojio, ne razumem! Sve (ne baš mnogo) sam u životu sam sebi omogućio i nikad NIŠTA TUĐE NISAM PRISVOJIO.

- ....sve dok postoji sansa da se vratis na pravi put... jer mnogi vide da gresis.

U mojim godinama ovo ipak malo vređa (a bojim se i da je kasno) ali se ne ljutim. Verujem da nisi imao nameru da tako zvuči. Ali, ako to znači "budi uz većinu" - ne, hvala. Nikad nisam bio i jako sam ponosan zbog toga.

- Radim na otvaranju novog foruma...

Mislim da usitnjavanje na nove forume i forumčiće (mislim i na ovaj) nije dobro, ali ako je to tvoja odluka ja ti želim sve najbolje.

Drugarski te pozdravljam.
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Sponsored content





ponovo radi FORUM Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ponovo radi FORUM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: O TAKMIČENJIMA (liga, kup, turniri...)-
Skoči na: