ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 LIGA (svako sa svakim)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13557
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitimeSre 1 Jul 2009 - 13:48

citat

Radivoj: ...Mislim da bi mogli eksperimetalno probati i ligu.Recimo klasik Very Happy ,zbog kratkoce partije.Predlazem da se odredi recimo tri dana za jedno kolo.Kad se zavrsi kolo unesu se rezultati,napravi tabela i igra sledece.Mislim rokovi se mogu povecati ili smanjiti u zavisnosti od broja igraca.Bilo bi zanimljivo da probamo,a jos zanimljivije da uspemo Very Happy .Mislite o tome,a mozete i o dragoslavu Embarassed .

Potpuno podržavam ideju i mislim da su rokovi optimalni. Moglo bi da se igra i više tabli istovremeno, ali je meophodno da bude više učesnika. Sa 10-12 to bi se svelo na ovo što smo već imali, a to je ipak turnir. Zato očekujem što više mišljenja i ideja pre nego što se izjasnimo kroz anketu.
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: Re: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitimeSre 1 Jul 2009 - 16:45

Podrzavam svaku igru u kojoj se boduju samo pobede i igra svako sa svakim,zvala se liga ili turnir nije bitno a slazem se ne samo za klasik vec za igru na svim tablama.

Zasto da ne igramo klasik kada zavrsimo igramo master,standard ako treba i nokaut sve jedno.
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: Re: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitimeSre 1 Jul 2009 - 17:30

Normalno da podrzavate kad sam ja predlozio i treba da podrzavate.Nema cile-mile,samo cile.Nisam Vam ja dragoslav.Drago mi je i da se zokikov vratio sa puta jos samo da mi dragoslav stigne i da nas Bog vidi.Brinem za njega,ali dobro nije to tema.Elem, ne mora da bude vise od 12 igraca i nije to turnir ako ih igra 10 ili 12.Ako Vam je malo meceva moze da se igra i trokukruzno.Ima dosta liga sa 12 klubova.Mislim da nije poenta u broju nego u sistemu da dokazemo, prvo sebi, pa onda i gazda dragoslavu (uh al zvuci ovo gazda.E, da je meni samo dva dana da budem gazda.Ne bi vi meni ovde jurcali.), da je to moguce i da sto pre udjemo u 'sistem" i tako rasteritimo Jovana ( da moze da vedzba joly),iako ja mislim da je Nora mnogo zasluznija za ovo,al dobro ko mene pita? Cuj ko , pa dragoslav me pita.No, nije tu trenutno.

Znaci ono sto je vazno je da budemo strpljivi , da postujemo redosled kola, da se prijave samo oni koji su svaki ili bar svaki drugi dan u klubu i da pomazemo jedni drugima oko organizacije meca, ako se dvoje ljudi stalno mimoilaze.Prosto,a i zanimljivo.Moze da se igra i nokaut, jer ta tabla se slabo igra i mozda bi preko nje najlakse ubedili dragoslava da nas primi.Primi nas gazda.
Nazad na vrh Ići dole
vuccica




Broj poruka : 11
Datum upisa : 25.10.2009

LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: Re: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitimeSub 31 Okt 2009 - 14:05

vucica 4
juca 11
Nazad na vrh Ići dole
vuccica




Broj poruka : 11
Datum upisa : 25.10.2009

LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: Re: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitimeSub 31 Okt 2009 - 15:02

vucica 5
lennnka 3
Nazad na vrh Ići dole
vuccica




Broj poruka : 11
Datum upisa : 25.10.2009

LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: Re: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitimeSub 31 Okt 2009 - 17:49

vucica 19
nora 1 3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





LIGA (svako sa svakim) Empty
PočaljiNaslov: Re: LIGA (svako sa svakim)   LIGA (svako sa svakim) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
LIGA (svako sa svakim)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Predlog za ligu SSS
» LIGA ENIGMATA 2014.
» LIGA PO ŠVAJCARSKOM SISTEMU
» Prvi eksperimentalni turnir (mini liga)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: O TAKMIČENJIMA (liga, kup, turniri...)-
Skoči na: