ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ASOCIJACIJE U SLIKAMA

Ići dole 
+6
mihajlo
N. Petkovski
ilijao
Kontrolor
ljubica
Ilija Đurković
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
N. Petkovski




Broj poruka : 4942
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 77

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeSre 3 Dec 2014 - 17:35

Ovde smo očito svi zatajili. Izgleda da nam treba više (opipljivije) pomoći sorry unhappy
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo




Broj poruka : 2921
Datum upisa : 26.12.2011

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeSre 3 Dec 2014 - 17:53

N. Petkovski ::
Ovde smo očito svi zatajili. Izgleda da nam treba više (opipljivije) pomoći sorry unhappy

Nikola gde si ti ? čekam da se javiš sa rešenjem, a ti kapituliraš i pored Jovanove pomoći pa probaj još jednom prestudirati taj tekst pa ako ne ide videćemo dalje...
Nazad na vrh Ići dole
ilijao

ilijao


Broj poruka : 1230
Datum upisa : 15.04.2014
Godina : 63
Lokacija : Privlaka,Slavonija

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Asocijacije   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeSre 3 Dec 2014 - 18:02

mihajlo ::
N. Petkovski ::
Ovde smo očito svi zatajili. Izgleda da nam treba više (opipljivije) pomoći sorry unhappy

Nikola gde si ti ? čekam da se javiš sa rešenjem, a ti kapituliraš i pored Jovanove pomoći pa probaj još jednom prestudirati taj tekst pa ako ne ide videćemo dalje...

Probati ću: mada ne znam od kuda mi- ZAREZ! coool
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo




Broj poruka : 2921
Datum upisa : 26.12.2011

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeSre 3 Dec 2014 - 18:13

Probati ću: mada ne znam od kuda mi- ZAREZ! coool [/quote]

da, to je na zadnjoj slici...vruće, vruće...
Nazad na vrh Ići dole
N. Petkovski




Broj poruka : 4942
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 77

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeSre 3 Dec 2014 - 18:14

Ma jok MIhajlo! Uopšte nemam ideju, ama baš nikakvu. Ne vuče me ninašta. A mora da je vrlo prosti i jednostavno.
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13557
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeČet 4 Dec 2014 - 23:26

Nije vruće nego je vreeeeelo! Ovo je praktično rešeno happyup , samo treba neko da upiše pa da idemo dalje hello .




.

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
N. Petkovski




Broj poruka : 4942
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 77

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeČet 4 Dec 2014 - 23:33

Žica može da bude raZAPETA, ... ko ZAPETA puška ..., kad se kalemi pravi se "zarez" ili u gramatici ZAPETA, e jedino ne znam kakva je ZAPETA kod onog znaka. Ako sad nije vrelo, ma kakvi vrelo, ovo je preko 100 stepeni, šišti para, eksplodiraće.
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo




Broj poruka : 2921
Datum upisa : 26.12.2011

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeČet 4 Dec 2014 - 23:39

drink  to je rešenje ZAPETA žica (na gitari) , znak interpunkcije, zapeta puška, zarez ili ...

idemo dalje
Nazad na vrh Ići dole
N. Petkovski




Broj poruka : 4942
Datum upisa : 17.01.2011
Godina : 77

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeČet 4 Dec 2014 - 23:45

Napokon!!! cheers Uz mnogo pomoći proradio mi kliker Idea cyclops u zadnji čas pre nego što je lonac eksplodirao affraid
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo




Broj poruka : 2921
Datum upisa : 26.12.2011

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimeČet 4 Dec 2014 - 23:50

mislim da je ovo za Ginisa study  po čekanju na tačno rešenje
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13557
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimePet 5 Dec 2014 - 2:16

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Asocij17

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
ilijao

ilijao


Broj poruka : 1230
Datum upisa : 15.04.2014
Godina : 63
Lokacija : Privlaka,Slavonija

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Asocijacije   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimePet 5 Dec 2014 - 8:10

mihajlo ::
mislim da je ovo za Ginisa study  po čekanju na tačno rešenje

Mislim da bi se moglo uvažiti i rješenje koje sam i ja poslao jer se , naravno , rado o istom! sorry
Nazad na vrh Ići dole
ilijao

ilijao


Broj poruka : 1230
Datum upisa : 15.04.2014
Godina : 63
Lokacija : Privlaka,Slavonija

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Asocijacije   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimePet 5 Dec 2014 - 8:13

Kontrolor ::
ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Asocij17

Naravno K U M !!!

Kumova slama,
Kum nije dugme,
vjenčani kum i film"Kum"
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo




Broj poruka : 2921
Datum upisa : 26.12.2011

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimePet 5 Dec 2014 - 9:45

Mislim da bi se moglo uvažiti i rješenje koje sam i ja poslao jer se , naravno , rado o istom! sorry [/quote]

veruj Ilija da sam mislio da si rešio samo prepuštaš da neko drugi to napiše, a da se uvaži kao rešenje ZAREZ ne ide jer je u postavci pa bi to izgledalo ovako

žica
znak
puška
zarez

ZAREZ

a to ja još nisam video u asocijacijama
sorry
Nazad na vrh Ići dole
ilijao

ilijao


Broj poruka : 1230
Datum upisa : 15.04.2014
Godina : 63
Lokacija : Privlaka,Slavonija

ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Asocijacije   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitimePet 5 Dec 2014 - 9:49

mihajlo ::
Mislim da bi se moglo uvažiti i rješenje koje sam i ja poslao jer se , naravno , rado o istom! sorry

veruj Ilija da sam mislio da si rešio samo prepuštaš da neko drugi to napiše, a da se uvaži kao rešenje ZAREZ ne ide jer je u postavci pa bi to izgledalo ovako

žica
znak
puška
zarez

ZAREZ

a to ja još nisam video u asocijacijama
sorry
[/quote]


MA; U REDU JE- samo što sam ja zadnju sliku gledao kao rez! No problems! drink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: ASOCIJACIJE U SLIKAMA   ASOCIJACIJE U SLIKAMA - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ASOCIJACIJE U SLIKAMA
Nazad na vrh 
Strana 12 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» ASOCIJACIJE (igrica)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ENIGMATSKI FORUM :: MALA ŠKOLA ENIGMATIKE-
Skoči na: