ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Odgovori na poruku
 

 REBUSI DEJANA MINIĆA (2)

Ići dole 
+2
Dejan
Kontrolor
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Quizmaster




Broj poruka : 160
Datum upisa : 25.11.2009

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Jan 2012 - 22:34

Ako je i uvredljivo, nije ništa veće od onog što si ti pisao. Dobio si po zasluzi.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Jan 2012 - 22:42

Gledam rabus broj 16.
Ja bih ovaj odličan folk-rebus malo nadoštiklao

KADA KEBA SAM ACI LUKASU RADI REKLAME TU JE I LOVA (dodaju se slike- kada, tuja i Ilova)
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Jan 2012 - 22:55

a onaj s popom bi mogao (malo nategnuto)

POPUŠTA LI IMALO ZIMA LJUTA - pop u štali ima loz i malj u "TA"
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Jan 2012 - 22:56

Nadam se da se autor neće ljutiti. Malo se igram njegovim idejama.
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13542
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 68
Lokacija : Požarevac

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Jan 2012 - 23:03

Ne pada mi na pamet da se mešam u uzbudljivu polemiku, niti da je, daleko bilo, 'ukinem' (što bih kao vlasnik i administrator foruma mogao), ali moram da zamolim (može se čitati i kao 'upozorim')....

Svestan sam da će se ovo protumačiti kao 'stajanje na jednu stranu', ali me ne dotiče jer znam da se ne radi o tome. Svakome bih isto. I sam sam svojevremeno, u sličnoj raspravi, bio izložen uvredama, i istog aktera zamolio da se time ne služi(mo). Ubeđen sam da čak i veća neslaganja i nesporazume možemo rešiti bez uvreda.

Quizmaster ::
... naš najpoznatiji forumski klovn..., ... bezosećajni govnar.

Moje 'administratorsko uvo', u navedenim delovima komentara, oseća elemente uvrede, i ja molim (upozoravam) posetioce da se uzdrže, jer se ovakav, ili sličan, način komunikacije, na ovim stranicama neće tolerisati.

Hvala na razumevanju.
.

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Quizmaster




Broj poruka : 160
Datum upisa : 25.11.2009

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimePon 16 Jan 2012 - 0:10

Interesantno je da ne nalaziš elemente uvrede u sarkastičnim osvrtima na materijalni položaj sagovornika, pri čemu bi to što živim u stanu od tridesetak kvadrata trebalo tobože značiti da sam u nekoj povoljnoj situaciji. Puka je sreća što imam taj nasleđeni stan i što me podržavaju u životu moji dobri roditelji, koje ne mogu da obradujem ni onim što jedino još žele (da im jedan od sinova podari unuka), između ostalog i zato što spomenuti materijalni položaj ne može biti atraktivan potencijalnoj snahi.

Član ovog foruma, isti onaj koji je ranije bojkotovao gomilu mojih takmičenja, sad je našao da zamera meni što nisam poslao rešenje jednog rebusa nego otišao do grada da utopim svoju tugu. Nije mu bilo dosta što iritira nezaposlene ljude svojim kukanjem kako ima previše posla, nego je počeo i da se sprda mojim materijalnim položajem.

Ne dao bog nikom takvu imitaciju života kakvu imam. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Dejan

Dejan


Broj poruka : 1525
Datum upisa : 14.11.2010
Godina : 53
Lokacija : Središte Pakla

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimePon 16 Jan 2012 - 14:33

Da zatvorimo ovo poglavlje - "vidimo" se krajem marta na novom takmičenju. Živeli! REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Happy-051
Nazad na vrh Ići dole
Quizmaster




Broj poruka : 160
Datum upisa : 25.11.2009

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimePon 16 Jan 2012 - 17:16

Nažalost, Dejane, ne vidimo se, barem ne na ovom forumu i ne u Kikindi. Ne može niko da se sprda time što moji požrtvovani roditelji izdvajaju svoj poslednji dinar da bi (p)održali svog sina u životu.
Nazad na vrh Ići dole
Dejan

Dejan


Broj poruka : 1525
Datum upisa : 14.11.2010
Godina : 53
Lokacija : Središte Pakla

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimePon 16 Jan 2012 - 17:40

Ova tema je otvorena zbog takmičenja i ovoj polemici tu nije mesto i red je da bude zatvorena.

Ovaj poziv da se 'vidimo' je upućen onima koji to žele, a oni koji to ne žele ne moraju da komentarišu.

Pročitaj dobro moju poruku šta sam napisao (licemer, penzija...), sve ovo što kažeš je potpuna laž i besmislica, bar s moje strane. Bojim se da si mnogo besan na sebe, a to projektuješ na ceo svet. S tolikim otrovom u sebi nećeš dobrog videti u životu i moraš da se menjaš da bi ti bilo bolje.

Nazad na vrh Ići dole
Quizmaster




Broj poruka : 160
Datum upisa : 25.11.2009

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimePon 16 Jan 2012 - 21:42

Dejane, malo si pobrkao lončiće.

Kad kažem da se ne vidimo na ovom forumu i u Kikindi, to znači da se možemo videti na Memorijalu Tomislava Munišića ili na forumu Enigma kafe, pod uslovom da ti hoćeš da dođeš tamo. Dakle, nisi ti bio onaj koji me je uvredio toliko da sam ceo dan plakao (mada su i neke tvoje izjave bile razočaravajuće i lišene empatije).

Drugo, tebi izgleda nije poznato kako funkcionišu forumi. Iz svake teme može da se izrodi i neka sporedna diskusija, koju potom moderator (što ti nisi) može da premesti na posebno mesto i napravi tzv. split teme. Za ovu sporednu diskusiju zaslužan je kolega Bovan, koji je umesto da napiše kratak odgovor na četu (gde mu je saopšteno da iritira svojim kukanjem da se ubija od posla) počeo ovde da kenja šta je značenje glagola "poručiti", zatim da kenja naširoko kako ja nisam pravi propagator enigmatike zato što nisam poslao rešenje bar jednog rebusa, da bi sve to nadosrao tiradom o tome kako se on lomi od posla. Ni to mu nije bilo dosta, pa je u nastavku dijaloga počeo da se sprda s nečim na šta nisam osetljiv samo ja, nego bilo koji čovek - na materijalni položaj. A takav položaj nije zbog mog znanja (jer da je tako ja bih kao najuspešniji enigmata u Srbiji trebalo da dobro živim) nego zbog raznih ljudskih podlosti, kao i moje nespremnosti da ulazim u kompromise, da se uvlačim drugima u bulju i budem deo klanova.

Što se tiče poslednjeg pasusa, ako imaš harmoniju u svom životu to je super, ali ne znači da treba da izigravaš terapeuta, deliš drugima savete i proničeš u dubinu njihove duše. Takvo mišljenje sačuvaj za onog ko ga traži, a ja to nisam tražio ni od tebe ni od stručne osobe koja se zove psihijatar. Eventualno bih mogao da odem do Ostroga i posetim Vasilija čudotvorca, to ne može da škodi.





Nazad na vrh Ići dole
Dejan

Dejan


Broj poruka : 1525
Datum upisa : 14.11.2010
Godina : 53
Lokacija : Središte Pakla

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeSre 18 Jan 2012 - 17:31

Najava ovog takmičenja je bila i na sajtu Enigmatskog saveza Srbije i onda posle nekog vremena volšebno nestala. Ne znam ko je to stavio, ja im nisam ništa slao, i ne znam iz kog razloga je skinuta (namerno ili nenamerno), niti me interesuje.

Taj savez kod mene nema nikakav kredibilitet, niti mislim da imaju neki pozitivan uticaj na enigmatiku u Srbiji. Najbolje bi bilo kad bi se svi samoukinuli!

Nadalje gospodi iz tog saveza zabranjujem da objavljuju najave za moja takmičenja ili da pominju moje ime u bilo kom kontekstu. nanana
Nazad na vrh Ići dole
Dejan

Dejan


Broj poruka : 1525
Datum upisa : 14.11.2010
Godina : 53
Lokacija : Središte Pakla

REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitimeSre 18 Jan 2012 - 19:07

Ispravljam se da je najava skinuta. Arhivirana je i samo zaturena na sajtu. Svejedno, ostaje sve šta sam rekao za njih i neka me samo okanu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: REBUSI DEJANA MINIĆA (2)   REBUSI DEJANA MINIĆA (2) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
REBUSI DEJANA MINIĆA (2)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» REBUSI DEJANA MINIĆA (3)

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ENIGMATSKI FORUM :: ENIGMATSKA I LOGIČKA TAKMIČENJA-
Odgovori na porukuSkoči na: