ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ponovo radi FORUM

Ići dole 
+4
dekisd
female
zokikov
Kontrolor
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NE VREDI   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 15:33

Kako god da se napise ti to vesto okrenes u tvoju korist i uveksi ti u pravu,neznam da li neces ili ne zelis da shvatis da gresis ali to je vec tvoj problem.

Jedino mi se svidja sto priznajes da nikada nisi i neces biti uz vecinu i tu gresis ovo nije politika vec jamb i ovde bi morala vecina da donosi odluke a ne ti licno.

Zelim ti puno srece u organizaciji turnira a ako ne uspes da ih organizujes pokrenucu forum koji sam napravio a nisam ga pokrenuo upravo iz razloga da ne usitnjavam grupe sto nisi uspeo da vidis da sam vec napisao u prethodnom postu,a da li sam u pravu da si skrenuo sa puta mislio sam iskljucivo na forum i njegovo uredjivanje ni na sta drugo pa ne vidim razlog da se ljutis to je moje misljenje i misljenje mnogih ako ne verujes pitaj svakog ponaosob mozda ce ti biti jasnije.
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 17:19

" Uredjivacka politika" What a Face
Hehe pa Jovane to je tako politikanska izjava da mozda moze proci kod nekoga ko razmislja kao ti, ali u realnosti ne stoji. Uvek sam bio protivnik zabrana koje se odnose na mogucnost izbora tacnije na opredeljenje na osnovu ukusa. Naravno ukoliko taj ukus ne prelazi granice morala, uvreda i sl...( ko zna kakvih ukusa ima ) .Muziku koju sam postavio u TVOJOJ temi na TVOM forumu predstavlja opsteprihvacenu muziku i od strane kriticara manje vise dobro ocenjenu sto znaci da nema primesa sunda, kica ..a kamoli neceg treceg ( uvreda morala itd ),ali jednostavno TI si je zabranio jer je forum TVOJ i moze ti se.Nikome ne polazes racune i tako je, "zabranio sam i ajmo dalje, tako mi se cefne ". Tvoj prvoborac i pobornik jednoumlja rece povodom TVOJE zabrane " forum je njegov privatni i to je to " ,hehe slicno ovoj tvojoj "uredjivackoj politici " ( hahah kao da slusam funkcionere " POLITIKE " u srecom zaboravljenim i proslim godinama ). Pa Jovane i onaj Gagin forum je bio "privatni" a svi smo se mesali u njegovu "uredjivacku politiku " ( zajedno samnom) .Tada ti nije smetalo?
PS Uskoro ocekujem teme " SAMO ZA PRAVE NAVIJACE ( Zvezde ili Partizana ) , zabranjeno za navijace Zvezde ili Partizana " ....." Predlozite dobar film , zabranjeni hm...aj npr horor filmovi " ......da ne idem dalje postaje smesno , a ne bi trebalo
Mogu da shvatim da si zabranio nesto u jednoj temi ali na celom forumu......jednom ces doci i zabraniti ko zna sta jer ti se moze, ali dobro to je "uredjivacka politika privatnog foruma"
A inace je na ovom forumu dobro primeceno da ti samo imas tvoje misljenje koje ne volis da menjas i ako je vecina u skladu s tim misljenjem onda je ok, a ako nije onda verovatno ta vecina nije u pravu
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 17:29

Postoji uredjivacka politika.Kako vidim ova uredjivacka politika je ili podlezna drasticnim promenama ili je selektivna.Da sam ja potpisao ovih par zadnjih postova umesto zokikov , pa ja bih zavrsio na vesalima Very Happy .Ja sam se drznuo samo da podrzim jedan od njih pa sam dobio zadnju opomenu , pred slobodni let Embarassed .Hteo sam reci i da sam za mnogo manju kritiku upucenu adminu vec bio kaznjen sa ne znam ni ja koliko dana.Hajde dobro i drug Tito je bio u zatvoru, nista strasno,ali se postavlja pitanje ravnopravnosti i doslednosti.No, dobro sve to sad skupa nije vazno.

Ono sto je vazno je da se admin malo kasno setio da nije dobro da se usitnjava i ovako mala grupa ljudi.Ima i neka teorija koja kaze nikad nije kasno.Da zamislimo da je tako.Medjutim ono sto je potrebno, to je da se promeni adminov odnos i prema pojedinm clanovima ,a i prema samom sebi.Portebno je i da se izvini ljudima o koje se ogresio.Ne mislim na mene, vec na Gordanu.Znaci nije smak sveta ako neko kaze i dokaze da admin nije nesto ok uradio i ne moze zbog toga da bude kaznjen.Postavljati pitanje kompetentnosti u jambu i nacinu bodovanja turnira i slicno je u najmajnu ruku smesno.No, hajde neka se i to trazi,ali to ne moze da bude uslov koji neko mora da ispuni da bi napisao svoje misljenje.Drugim recima i ja kao nekompetentan(po misljenu admina) mogu napisati svoje milsjenje.Pa sad ako se sa njim slozi vecina,na koju smo videli da je admin "alergican", onda bi ipak to trebalo uzeti kao nesto ozbiljno.Jedna osoba koju uvazavam, mi rece da pisuci ovde samo gubim vreme i posto to nije daleko od istine, skraticu Very Happy .

Sto se tice tog drugog foruma, mislim da zokikov gresi.Ne zato sto ga je osnovao, nego zato sto ne krece u realizaciju takmicenja, nego vodi racuna o ovom forum i ovom adminu.

Na kraju da se i ja slozim u necemu sa adminom.Zaista se slazem da ovo i nije neka vlast,pa stoga mislim da je ovako treniranje strogoce i forsiranje jednoumlja( mozda je teska rec,ali blaze ne mogu da se setim) NEPOTREBNA.Nadajmo se da ima jos vremena da svi zajedno uspemo u realizaciji ideje koja nas je i okupila.
Nazad na vrh Ići dole
zokikov




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Forum jednoumlja   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 20:32

Ljudi malo sam kasno shvatio i izvinjavam se zbog toga pa sam pokusavao da ostanemo zajedno jer smo ga zajedno i osnovali,medjutim coravom pokazivati put i gluvom pricati je manja muka nego ovde dokazati i ukazati,dovoljno je da se to adminu ne svidi i kraj price.
Zato savet za sve one koji jos pisu na forumu ako ih ima pokusajte jednom ukazati na propust ako se to usvoji verovatno mislite kao admin ako se ne usvoji nemojte dzabe trositi vreme moze vas biti sto koji drugacije misle od admina predlog nece proci.Ako niste znali to je njegovo shvatanje demokratije,slobode misljenja i ostalog.
Zalosno ali istinito
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 23:39

Nazalost, sve nas je Jovan preveo zedne preko vode,svaka cast,maestralno,ali naivnost je u ovoj situaciji veliki kompliment.

Moram da se obratim nekolicini igraca ovim putem da ne saljem misljenje pojedinacno.

Dragi moji, osnovni problem je u tome sto smo naziv foruma shvatili doslovno i tako se ponasali od pocetka.Smatram da je naziv Jamb klub u ovom slucaju zloupotrebljen zajedno sa Prvim clanovima foruma koji su veoma aktivno promovisali forum,animirali igrace, davali ideje, misleci da radimo za NAS forum.(Ko me bese podsecao da pustam sajt na javni ili da pricam igracima o novom,nasem forumu).Medjutim, kako se forum razvijao-(na njegovu ideju turnira haha), tako se sve pretvorilo u prvo lice jednine da ne kazem covek pokazao svoje pravo lice-Jovan deli packe,Jovan prisvaja tudje ideje haha,Jovan odredjuje rokove,Jovan Zokikova i mene javno opominje da ga ne ometamo (da podsetim,oboje smo SAMO pisali da je vikend kratak rok za turnir parova-au, kakva drskost),,Jovan ima uredjivacku politiku-(dobrodosao Dekisd, ali....),Jovan procenjuje da je njegov predlog bodovanja najrealniji i predskazuje da ce biti izglasan,(i bude stvarno,preko noci),Jovan forum koristi za izrazavanje animoziteta prema pojedincima-(ovo ti je Radivoje poslednja opomena,to sto u postu nema uvrede moze da se nazove diskreciono pravo Jovana.N).

Mi smo bili odlicno zloupotrebljena logistika koja sada moze da ode dobrovoljno, ili bude odstranjena sa foruma, sta god,posao smo mu odradili i razradili.

Gde je ovde JAMB KLUB.
Pa nema ga.Ovo je forum Jovana.N
Dobro jutro.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimePet 17 Jul 2009 - 23:51

Ovaj post je bio poslednji na tzv,forumu Jamb kluba.Trazim od vlasnika da me brise iz clanstva jer to ne mogu sama.
Ne zelim vise da budem na listi clanova.
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitimeSub 18 Jul 2009 - 13:10

Aha znaci tako se brise
Dobrooooo, da znam obzirom da je postojao jos jedan zahtev clana za brisanje ali clan je jos tu.Valjda zbog brojnosti cheers
Arogancija i nista vise
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ponovo radi FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo radi FORUM   ponovo radi FORUM - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ponovo radi FORUM
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: O TAKMIČENJIMA (liga, kup, turniri...)-
Skoči na: