ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 POZIV ZA SARADNJU

Ići dole 
+2
bridge
zokikov
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

POZIV ZA SARADNJU - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: O CEMU VI PRICATE?!?!?   POZIV ZA SARADNJU - Page 2 Icon_minitimeČet 23 Jul 2009 - 23:48

O cemu vas dvojica vlaasnika foruma pricate? Ako znate obojica sta zelite to je ok,ali sve ovo ste mogli saami bez nas da resite i da se izdivanite ( vau koji termin) i da ne opterecujete "svoje" i "tudje" ljude i mene koji sam samo Anjin (clan Embarassed ).Elem nemojte me svrstavati ni u jednu grupaciju, sem u tim "Odbaceni", sa mojom Anjom.Nije mi jasno zasto vam je potreban publicitet, jer ako pitate mene kao neutrolanog obojica se na neki nacin "sramotite" ovim pisanjem.Ok neko malo, neko malo vise, malo mnogo vise,ali dobro to je vase pravo.Ne zelim da ulazim u vasu polemiku i da iznosim svoje misljenje, koje manje vise i znate,ali zelim da vam kazem da ni jedan forum od te vase price nema koristi (sem dragoslavov. koji ne radi Embarassed .E, da ako ste bas toliko radoznali imam info da je zatvoren zbog mene.Iz prve ruke. Ne ja, nego info.Ma nije info zatvoren , vec forUm. Ma, skontacete vec),samo stete.

I corava koka ubode zrno, pa tako i jedan lik. na koga inace ne treba obracati paznju, ubode pravu rec, ono jeste da ju je prepisao od mene,ali dobro i to je nesto.Dakle, SUJETA je mnogo opasna stvar i licno mislim da nam (nama koji smo hteli nesto drugojaciji forum i takmicenje od dragoslava) je dosla glave i "prozivela" i zokija u vlasnika Very Happy .Elem vlasnice, odlazio si jedno 36474 puta sa ovog forua,a vracao se 36475.Dokle vise? Cemu to? Pusti Jovana da radi kako misli da treba i ne smetaj coveku i veruj mi da ces tako mnogo vise postici za svoj forum, nego da ga zoves , pruzas ruku i patetises, bez potrebe.Mozda time privuces neku gledateljicu latino serija,ali ces odbiti ozbiljne igrace.Stani iza svojih stavova i guraj dalje , bez da se osvreces.Docice igraci.Ja sam ti obecao deset i kako stoje stvari prebacicu normu Very Happy .No nemoj misliti da je to trajno.U pamet se...

Sto se ovog foruma tice i takmmicenja u organizaciji istog, sve je ,ali bas sve u rukama jednog coveka.I uopste ne treba puno da se sve dovede u normalu.Jedno izvinjejne, za Gordanu i cuti i uvaziti glas vecine.To zaista ne iziskuje veliki napor.Valjda je lepse biti vlasnik , pravog, velikog foruma i organozivati turnire sa velikim brojem igraca , nego ovako sa deset ljudi.Sto se mene tice, ja mogu cekati,a za vas ostale ne znam.

I jos samo jedna stvar za vas dva vlasnika.Predlazem da ja u ime vas dvojice porazgovaram sa dragoslavom da vam dozvoli reklamu na javnom uz naknadu od par desetina kredita u zavisnosti od prostora i vremena.Ono jeste da vam je obojici dao BESPLATNU reklamu koja jos uvek traje,ali dosetice se i on da je bolje da to naplati.Ako ste zainteresovani tu sam da pomognem.Iskristite moje prijateljstvo sa najmocnijim vlasnikom.Ih sad ga i ja pretera,ali sta cu kad sam slab na dragoslava i na Anju, aj dobro malo vise na.....dragoslava.
Nazad na vrh Ići dole
 
POZIV ZA SARADNJU
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: O TAKMIČENJIMA (liga, kup, turniri...)-
Skoči na: