ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA

Ići dole 
+2
zokikov
Kontrolor
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 17:15

zokikov ::
Radivoje nisi me uvredio jer ti to ne mozes,da bi me neko uvredio mora biti iskren i posten kao ja,da zivi u realnom vremenu,da ne podmece klipove drugima,da pogleda prvo sebe pa onda da kudi druge.

Kriv ti je gaga sto nije obavestio igrace o bagu tu se slazem ali koliko si ti kriv koji si isto znao za bag po sopstvenom priznanju cak izgubio osam partija gledajuci kako ti protivnici koriste bag i nisi nikoga obavestio,gde je tu postenje,istina ili kako god.

Ja sigurno ne bih dozvolio da izgubim osam kredita gledajuci kako me varaju ali mozda treba vreme da se to shvati.

Sto je jos gore sada pominjes i druge bagove na svim tablama pa gde si bio do sada sto to ne rece da znaju svi.

Ne to tebi tvoja istina i tvoje postenje nisu dozvoljavali zasto bi znali drugi ili ti je mozda to odgovaralo ali si jedva docekao da neko to pomene pa da ospes drvlje i kamenje na sve redom.

Nikakav razlog nemam da branim gagu ali to tebi ne vredi pricati jer ne bi razumeo uostalom nije ni bitno.

Uostalom nisam ja molio Dragoslava da se vrati,cije su bile reci ''DRAGOSLAVE VRATI SE SVE TI JE OPROSTENO'' moje ili tvoje uostalom blizi si mu pa ga pozdravi.

Vratio se covek.Ja mu poverovao na rec da je otisao.Sto bi deca rekla malo se tripujes.Zasto bih ja tebe vredjao?Nemam motiva zaista.Ne znam o kojim klipovima pricas,a ne znam ni da li si iskren i posten kako tvrdis.Ono sto znam je da ti istina smeta. To si pokazao.Znaci sve sto sam rekao je istina i tebi je to zasmetalo.Valjda sam trebao kao ti da na private pricam jedno ovde drugo.Kad sve ono sto si meni rekao na private o nekim ljudima, izmedju ostalog i o dragoslavu kazes javno na forumu ili bar tim ljudima u facu ,onda ces me ubediti da si iskren i sa postenim namerama.

Naravno da je kriv dragoslav sto nije obavestio igrace.Kazes ja da obavestim igrace? Pa nije to moj klub, nisam ja omogucio kradju pa ja da obavestavam.Ja sam obavestio ljude do kojih mi je stalo(mozda sam trebao i ove sto su me krali Very Happy ), cak i neke do kojih ne, kao recimo tebe.Nisam mogao uci u klub da me nisi docekao sa nekom private porukom i pohvalom sta si napisao ili sta je ko rekao i bla bla.

Ne osam, nego sto osam kredita nisu velika cena ako pomocu toga saznas ko je covek ko nije covek.Zato sam igrao , da bih znao ko je spreman da krade.No,kako ti i sam kazes to ti ne razumes.

Znaci zaobilazis istinu kad kazes da nisam nikom rekao.To je bar lako proveriti.Dragoslav je za to znao 15 dana i ne znamo da li je ikome rekao, ja sam znao 5 dana i rekao sam prilicnom broju ljudi.Nisi bas skontao.To je jedan te isti bag koji je vazio za sve table,a nisam napisao da je bilo vise bagova,sto naravno ne znaci da ih nije bilo i da ih sad nema.To ne znam

Pored problema sa istinom ti imas problem i sa stilskim figurama.Ja sam rekao : "dragoslave, vrati se, sve ti je oprosteno".Pa, ako bas niko nece da ti pomogne oko te recenice, zamoli mene.Razmotricu.Inace silno me zanima gde si mislio da ga zovem da se vrati Very Happy .

To sto kazes da je meni mozda odgovarao taj bag.Hm, sad mi se nesto cini i da sa logikom nisi na ti.No, nemam bas vremna ,a ni potrebe da ti crtam.

Ne postoji moja istina,istina je samo jedna i nema pripadnost.Istina je svoja Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 21:21

Naslov teme je MALO O PROGRAMU, VISE O IGRACIMA.
Dakle, Jovan je samo problematizovao manje vise eticku kategoriju da li je trebalo nagraditi varanje (koriscenje baga u svoju korist, sto je po meni isto kao i da imas kocku u rukavu). Razgovor o nekoj temi i iznosenje CINJENICE (postojanje baga ili bagova), nije sam po sebi nikakv NAPAD. Jovan je samo konstatovao da bagovi postoje (tj. postojali su) i izneo svoje misljenje o njihovoj zloupotrebi, kao i ja i drugi svoja misljenja.



dekisd ::
Jovane mislim da si se nepotrebno pronasao u mom postu obzirom da tvoje kritike o programu i dalje smatram vise dobronamernim i u smeru prevazilazenja gresaka,problema,nesporazuma.....
Moj post se odnosio na sve one koji su se uplasili pomirljivog tona zokikov-a.

Sto se tice Dekijeve neiskrene distinkcije izmedju Jovana i ostalih, samo naivni nece videti sta je svrha ove folirantske prozivke.
U centru Jovanove teme, nije Gaga, nego je teziste na IGRACIMA koji su bag necasno koristili Exclamation
Samim tim ne vidim sto bih se recimo ja plasila ovakvog ili onakvog Zokijevog tona, ili ovakve ili onakve Gagine odluke vezane uz bagove. A Dekijev amaterski pokusaj sa politikom DIVIDE ET IMPERA (Zavadi, pa vladaj), svakako ne prolazi kod ljudi kao Zoki i ja koji imamo ok odnos bez zluradosti i podmetanja.

A sto se tice poduze rasprave izmedju Radivoja i Zokija, smatram da ste rekli jedan drugom sta ste imali i ne bismo vise da vas zadrzavamo Twisted Evil i slusamo vec receno. Ako bi bili ljubazni da se drzite teme, jako bi smo to cenili. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 22:03

Sto se tice politike zavadi pa vladaj to je bridge tvoja politika koju su mnogi osetili na svojoj kozi, ja sam jednostavno imao potrebu da odgovorim Jovanu da coveka uopste nisam imao na umu kada sam pisao taj post.Da jesam raegovao bih odmah posle njegovog prvog posta o bagovima.Taj post se odnosio na tebe i radivoja cije je opsesija ocigledno Gaga i ne mozete se toga osloboditi.
Odnos izmedju bridge i zokikov je njihova stvar i u to ne ulazim, ja pisem o onome o cemu se i na kakav nacin diskutuje ovde, a evidentno je da je zokikov prozvan od bridge da ne mora da se izvinjava jer je sada u "Sigurnoj kuci" i nema vise "strasnog" Gage.
A sto se tice Jovana mogao bi da prati recnik u postovima ( polotronsko licemerna, folirantska prozivka itd ) i bez obzira na to sto mene mogu da uvrede samo ljudi koji su meni bitni i o kojima ja imam dobro misljenje ovaj recnik ne dolikuje bar ovom forumu koji je u povoju i koji bi trebao da se razvija u drugom smeru, ali dobro.
Nazad na vrh Ići dole
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimePet 26 Jun 2009 - 23:16

Deki, psiholoski postupak koji sad koristis zove se PROJEKCIJA. Pominjes mene, ali opisujes sebe.
Sto se tice moje navodne OPSEDNUTOSTI Gagom, ja sa njim imam izvrstna odnos, svakako bolji nego ti, nikada nije bilo razloga da me opomene za neko ponasanje ili napisanu rec, sto sa tobom nije slucaj. Isto tako, termini koje koristim precizno opisuju tvoje destruktivno ponasanje i ni po cemu nisu u kategoriji uvreda, iako bi ti ne znam sta dao da jesu.
Znaci, drzi se teme, a sa tobom odavno ne komuniciram niti mislim da to menjam. Svoju agresiju cuvaj za svoje bliznje.
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 0:50

To sto si napisala bridge napisala si, i sva tvoja objasnjenja u smislu da uvrede koje upucujes ljudima nisu uvrede vec je to ono sto oni zaista jesu je dobro poznata kuhinja. Time namerno stvaras prostor da ti se uzvrati uvredom sto naravno ja necu obzirom na ono ko si ti i sta si ja imam samo osecaj sazaljenja. Sve tvoje price si vec davno ispricala i dobro je poznato kakav je njihov rezultat bio. Opet imas potrebu da pises o svojim odnosima sa ljudima ovde ( zokikov,Gaga ) i time pokazujes koliko te to tisti.Gaga je mene kaznjavao tacno je, ali za razliku od tebe ja ne zelim o nasem odnosu da pisem ovde, pogotovo ne na takav nacin kao sto ti radis.Onaj o kome pisem bice uvek onaj koji se nalazi tu gde ja pisem, a ne poput razmazenog i uvredjenog deteta da prozivam osobu koja ne ucestvuje u diskusiji ( a uzgred to i govori o vasem odnosu ).A tvoja poruka da moju toboz agresiju sacuvam za svoje bliznje govori sve o tebi, ali ti si vec davno ispricana prica
Nazad na vrh Ići dole
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 1:03

Sta to mene tisti. Jel to sto imam dobre odnose sa dobrim ljudima, a lose sa losim?
Previse sam ti vremena i paznje posvetila, dosta je bilo. Zamaraj nekog drugog. :o
Nazad na vrh Ići dole
dekisd

dekisd


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.06.2009

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 1:10

Ocigledno je da te tisti, jer nicim izazvana ponavljas kako imas dobre odnose sa ljudima na jambu
Previse si mi posvetila vremena?Slazem se, posveti se necemu gde bi potrosila tu svoju energiju.Ups.....ali cemu?
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 1:42

bridge ::
Sta to mene tisti. Jel to sto imam dobre odnose sa dobrim ljudima, a lose sa losim?
Previse sam ti vremena i paznje posvetila, dosta je bilo. Zamaraj nekog drugog. :o

Vec sam se zabrino za Vas Very Happy .Malo duze Vam je trebalo da skontate da postoje ljudi koji su vredni neceg, makar i ruznih reci i da postoje ljudi koji nisu vredni niceg Very Happy

p.s.Mozda bi se mogli brisati ovi postovi van teme Embarassed .Ja bih konsultovao dragoslava Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13533
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 68
Lokacija : Požarevac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 2:30

Hvala na savetu. Taman kad izgleda da su se strasti stisale, nađe se neko da ih raspiruje, kao da nekome ne odgovara da se "lopta spusti na zemlju". I ne trebaju meni konsultacije te vrste (uz dužno uvažavanje iskustva pomenutog), znam šta mi je činiti. Uz svesno preuzet rizik da budem shvaćen i tumačen ovako i onako, da budem upoređivan sa ovim ili onim, podsećam članove foruma da je ovo dobrovoljna i besplatna stvar, nastala nečijom dobrom voljom i željom da se članovima kluba omogući druženje i mesto na kome može da se prodiskutuju o raznim temama. Ne treba niko da me podseća šta sam pisao u prethodnim postovima, od prve rečenice u prvom (kao predskazanje) pa nadalje. I konstruktivna kritička diskusija, i različiti pogledi na svet, i popu pop a bobu bob... Naravno da sam uvek mislio na sučeljavanje različitih mišljenja i ideja, a ne na tapšanje po ramenu i klimanje glavom u znak odobravanja, ali ne na svađe i privatne polemike. Molim sve zainteresovane da za ovo pronađu neko drugo mesto, a da ovde nastavimo da se bavimo onim zbog čega je forum i osnovan.

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
tikasta

tikasta


Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.06.2009
Lokacija : Motenegro

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 15:02

Predlazem da ovo bude hit sedmice "Forum jamb - kluba u izgnanastvu"?!

Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13533
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 68
Lokacija : Požarevac

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 15:06

Nije loše, samo stavi tekst pa da uvežbamo kao himnu! afro
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitimeUto 30 Jun 2009 - 16:48

da se pohvalim, ja sam vec savladala onaj jedan jedini korak plesa. Sad vezbam ono sa kukovima levo-desno (u ritmu jamba, jamba kako one pevaju) Wink cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA   MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MALO O PROGRAMU, VIŠE O IGRAČIMA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» SITNE ZAGONETKE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: O PROGRAMU (mišljenja, predlozi, sugestije...)-
Skoči na: