ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR

Ići dole 
+6
makicaka
female
Lennnka
Radivoj
bridge
Kontrolor
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Samo za učesnike turnira: DA LI STE ZA JEDNOKRUŽNI ILI DVOKRUŽNI SISTEM TAKMIČENJA?
1) Jednokružni,
PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Vote_lcap78%PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Vote_rcap
 78% [ 7 ]
2) Dvokružni.
PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Vote_lcap22%PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13570
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 3:37

Obzirom da je prošlo dovoljno vremena od pokretanja anketa vezanih za planirano takmičenje u okviru ovog foruma, obaveštavam vas da su obe zaključene, a rezultati sledeći:
1. U prvoj anketi (šaljivog karaktera) samo smo potvrdili već izraženu želju određenog broja članova kluba da se odigra mini liga ili turnir po sistemu "svako sa svakim".
2. U drugoj smo se izjasnili o tabli na kojoj bi se to takmičenje održalo, i to ovako:
- master.....1 glas,
- klasik......1 glas,
- joly.........6 glasova,
- standard i nokaut nisu dobile ni jedan glas.

Pozivam sve zainteresovane za učešće u Prvom eksperimentalnom turniru u jambu - tabla joly, po liga sistemu, da se postom prijave na ovom mestu. Ovde će biti objavljivane sve informacije vezane za predstojeće takmičenje i praćen sam tok turnira (parovi, rezultati, plasman).

Napominjem da je poziv otvoren za sve članove jamb kluba.


Poslednji put izmenio Admin dana Ned 28 Jun 2009 - 2:08, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
bridge

bridge


Broj poruka : 405
Datum upisa : 20.06.2009
Lokacija : beograd

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 10:07

Prijavljujem se Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 10:28

A gde i kad se glasalo?Mislim da glasanje nije regularano jer dragoslava i mene niko nije obavestio o glasanju.No, ja postujem odluke vlasti( verujem da ce i dragoslav) , pa makar i pogresne bile :o .Medjutim imao bih dodatno pitanje.Da li se zna u kom periodu bi bio taj turnir.Pretpostavljam da cu imati dovoljno vremena da savladam pravila te igre Very Happy ,ali ne znam hocu li biti tu u vreme turnira.Posto me nece biti kuci dve nedelje (dragoslave, cujem li ja to uzvik olaksanja Very Happy ) najlepse molim da se precizira vreme da bih znao da li mogu da se prijavim.Ukoliko sam tu, prijavljujem se sigurno, ukoliko ne, zelim Vam dobru zabavu i uspesan turnir i racunajte na mene u buducim akcijama te vrste.
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13570
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 10:58

A ja mislim da za ovim stvarno nema potrebe. Imaš puno informacija i čudi me da su ti ove promakle.
Turnir je zamišljen kao eksperiment sa, uglavnom zbog ovakvih pojava, neizvesnim ishodom. Ko god je hteo, na našem nevelikom forumu, mogao je vrlo lako da pronađe i najavu turnira i prateće ankete. Obzirom da je očigledno broj zainteresovanih za sada prilično mali, ne mogu se unapred potpuno precizirati pravila. Termin za održavanje je: ŠTO PRE (već od sutra!?), a zavisno od broja kola igraće se 2-3 dana.
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 12:33

Admin ::
A ja mislim da za ovim stvarno nema potrebe. Imaš puno informacija i čudi me da su ti ove promakle.
Turnir je zamišljen kao eksperiment sa, uglavnom zbog ovakvih pojava, neizvesnim ishodom. Ko god je hteo, na našem nevelikom forumu, mogao je vrlo lako da pronađe i najavu turnira i prateće ankete. Obzirom da je očigledno broj zainteresovanih za sada prilično mali, ne mogu se unapred potpuno precizirati pravila. Termin za održavanje je: ŠTO PRE (već od sutra!?), a zavisno od broja kola igraće se 2-3 dana.

Prvo najlepse hvala na odgovoru, iako sad znam isto kao sto sam i znao Very Happy .Naravno da ima potrebe, jer kad nesto ne znam ja pitam.Nije me sramota.A kako mi je promaklo? Lako, uglavnom ne citam forum (nisam onaj lik sto cita sve postove),a kad citam onda citam samo teme vezane za dragoslava Very Happy .Sto se tice odziva, mislim da bi trebao da malo reklamiras to na javnom chatu u klubu.Ne samo ti nego svako ko zeli da odziv bude sto bolji.Mozda ne bi bilo lose da zamolis dragoslava da on putem poruke servera obavesti igrace.Ne vidim zasto ne bi pristao jer i njemu je u interesu da se igra sto vise.Ako je tebi neprijatno,predlozicu mu ja,ali obzirom na nasu veliku ljubav, bolje ti Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Lennnka

Lennnka


Broj poruka : 655
Datum upisa : 20.06.2009

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 18:17

PRIJAV`LA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
female




Broj poruka : 165
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 63
Lokacija : rs, bih

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 19:11

O D J A V' L A
Nazad na vrh Ići dole
female




Broj poruka : 165
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 63
Lokacija : rs, bih

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 19:13

SALA MALA, GDJE BIH JA TO PROPUSTILA.
TREBA VAM I KOJA SEDMICA, KOGA CETE TUCI Razz
Nazad na vrh Ići dole
female




Broj poruka : 165
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 63
Lokacija : rs, bih

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 20:26

Prijavljujem Gordanu.
Prilog:
uredno ovjerena punomoc study
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13570
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 20:41

female ::
Prijavljujem Gordanu.
Prilog:
uredno ovjerena punomoc study

A dva svedoka.... Ne znam, razmotrićemo Laughing !
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13570
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 20:56

OKVIRNA OPŠTA PRAVILA TURNIRA

- Turnir se igra na tabli "joly",
- Igra se po principu "svako sa svakim" jednokružni ili dvokružni sistem, zavisno od broja učesnika (6-12 ili više od 12),
- Boduje se pobeda bez obzira na ostvareni rezultat po sistemu 2-1-0,
- U slučaju istog broja bodova više igrača, o plasmanu odlučuju međusobni susreti, a tek na kraju broj osvojenih poena u partijama,
- Parovi, rezultati i plasman će biti objavljivani u ovoj temi,
- Potrebno je poštovati redosled odigravanja kola kako neki igrači ne bi ostali bez partnera,
- U slučaju prekida konekcije ili iznenadnog neophodnog prekida partije, ista će biti završena naknadno (na kraju takmičarskog dana ili turnira),
- Posle odigrane partije jedan od igrača treba da postavi rezultat na ovoj stranici (kao broj osvojenih poena, npr: 12:8),
- Turnir će (zavisno od tempa prijavljivanja) početi u nedelju ili ponedeljak,
- Vreme trajanja turnira će zavisiti od mogućnosti zaposlenih igrača, uz maksimalan trud svakog učesnika,
- Ostale pojedinosti će biti utvrđene do početka turnira.

Molim sve igrače za maksimalnu saradnju, jer bez toga ovaj eksperiment ne može uspeti. Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13570
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Prijava   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 21:16

Ipak sam morao da sačekam pravila. Laughing
PRIJAVLJUJEM SE, bolje nego da me neko prijavi, to će mi biti uzeto kao olakšavajuća okolnost (valjda)! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
makicaka

makicaka


Broj poruka : 502
Datum upisa : 20.06.2009
Godina : 50

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: prijava   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 21:47

Zelim da ucestvujem u prvom eksperimentalnom turniru

Joly - naravno Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.06.2009
Lokacija : Blizu Anje

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: prijava   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 22:07

Ako se radi o ovoj nedelji i ponedeljku , prijavljujem se i ja.Dragoslav jos razmislja.Tisina.
Nazad na vrh Ići dole
TIWA

TIWA


Broj poruka : 228
Datum upisa : 21.06.2009
Godina : 40
Lokacija : kragujevac

PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitimeSub 27 Jun 2009 - 22:13

prijavljujem se, ali necu biti od petka naredne dve nedelje u mogucnosti da igram tako da ne bih zelela da nekog uskratim partije, tako da jovane ti odluci pa javni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR   PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRVI EKSPERIMENTALNI TURNIR
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Prvi eksperimentalni turnir (mini liga)
» REZULTATI SVIH TAKMIČENJA
» TURNIR KLASIK - POJEDINAČNO
» TURNIR JOLY - POJEDINAČNO
» TURNIR PAROVA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ARHIVA :: FORUM ZA JAMB :: TAKMIČENJA (prijave, rezultati, tabele)-
Skoči na: