ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Odgovori na poruku
 

 TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13654
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA   TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Icon_minitimeNed 27 Nov 2016 - 9:18

Zahvaljujem Ilija na čestitkama i na komentaru.

Što se tiče formulara i načina prezentacije zadataka, mislim da nije velika razlika, a nije nikakav problem. Sledeći put mogu, kao i ranije, pripremiti pdf fajl za štampu, a formular bi služio samo za unos i slanje rešenja. Tako će biti na logičkom takmičenju koje je u pripremi (eto ekskluzivne prednajave hello ), mada se onda javlja problem kod potencijalnih učesnika koji nemaju štampač pri ruci.

Pored toga, na logičkom takmičenju, biće obavezna registracija, tako da pozivam kolege da to urade na vreme (i da zapamte svoje podatke iz registracije Very Happy ). To je bilo i sada u planu (zbog one "rupe" (na saksiji)), ali sam odustao, znajući da bi dosta kolega to smatralo komplikovanim i nepotrebnim. (Jedan kolega već 7 godina "želi" i pokušava, ali ne uspeva da se registruje na forumu!? Komplikovano!).

Obzirom da je takmičenje trajalo 52 sata, bilo je očekivano da se odazove više kolega i posetilaca - rešavača, ali šta je tu je. Otkrivača "rupe", i kolege koje nikada "nemaju vremena" za takmičenja rešavača na mom sajtu, nisam niti ću komentarisati.
.

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!


Poslednji izmenio Kontrolor dana Uto 20 Dec 2016 - 11:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Minja

Minja


Broj poruka : 310
Datum upisa : 26.01.2015
Lokacija : Prijedor

TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA   TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Icon_minitimeUto 29 Nov 2016 - 2:13

Hvala, prvo Jovanu na odličnim zadacima, potom i svima koji su čestitali.
Smatram da treba pohvaliti takmičenje. Super mi je ovo slanje rješenja. Mnogo je brže nego skidati pdf formular pa ga slati mejlom nazad.
Ilija, Sonja je moja kćerka. Ima 11 godina i bila je od velike pomoći, bez šale. Solidno se snalazi sa rebusima i ubrzala je rješavanje mrežastih zagonetaka kontrolišući iskorištene slogove i slova.
Nadam se da je ekipno rješavanje bilo dozvoljeno i da nećemo biti diskvalifikovane. Ona je do sada bila aktivna u rješavačkim takmičenjima ali sada po prvi put i zvanično.
hello
Nazad na vrh Ići dole
Kontrolor
Admin
Kontrolor


Broj poruka : 13654
Datum upisa : 19.06.2009
Godina : 69
Lokacija : Požarevac

TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA   TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Icon_minitimeUto 29 Nov 2016 - 13:09

Zahvaljujem Mirki na komentaru, i još jednom čestitam na pobedi happyup . Ni ja nisam znao ko je kapiten "ekipe", ali sam malo špijunirao Suspect fb, pa sam ukapirao Wink .

Ovaj način slanja rešenja je svakako efikasniji, naročito kada su rebusi u pitanju, dok za mrežaste zagonetke, a donekle i za anagrame, nije loše da postoji fajl za štampu. Posebna prednost je precizno merenje vremena, i mogućnost da takmičenje traje duže od vremena predviđenog za rešavanje. Podrazumeva se da sve to nije dovoljno za one koji, kako god bilo, izbegavaju ovakva takmičenja na ovom sajtu sorry .

Ovde je važno napomenuti da se registracija, pomenuta u mom prethodnom komentaru, odnosi na SAJT.
.

_________________
http://enigmatika.webs.com/

Ako vam se čini da je sve u redu, nešto ste sigurno propustili!
Nazad na vrh Ići dole
https://enigmatski-forum.serbianforum.info
Sponsored content





TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA   TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TAKMIČENjE ZA REŠAVAČE, POVODOM 7. ROĐENDANA SAJTA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» SUDOKU
» TAKMIČENJE U REŠAVANJU REBUSA
» SITNE ZAGONETKE
» TAKMIČENJE U REŠAVANJU ENIGMATSKIH I LOGIČKIH ZADATAKA
» TAKMIČENjE U REŠAVANjU REBUSA

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ENIGMATSKI FORUM :: ENIGMATSKA I LOGIČKA TAKMIČENJA-
Odgovori na porukuSkoči na: