ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Da biste uzeli učešće u radu foruma, morate biti prijavljeni, a ako niste registrovani najpre se registrujte. Hvala.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ENIGMATIKA i druge zavrzlame

Forum za enigmatiku, logiku i zabavu
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Odgovori na poruku
 

 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE

Ići dole 
+3
eroslavko
Dejan
Kontrolor
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimePon 28 Maj 2012 - 15:21

Pribrao sam se, pa kad nađem malo vremena, objelodaniću novo saopštenje za javnost.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimePon 28 Maj 2012 - 16:40

Saopštenje broj 10
Susreti enigmata Srbije (24-26. avgusta 2012) Kikinda

Poštovane kolege,
Ovo saopštenje će biti drugačije nego dosadašnja, ali i ona koja uskoro stižu.

Naime, u fazi sam obezbeđivanja sponzora i donatora.
Moram da kažem da, iako su krizna vremena, prvi kontakti sa sponzorima obećavaju.
Zvanične majice su već u fazi izrade, a naš kolega Voja Dodevski izrađuje bedževe. U ovom kratkom saopštenju neću vas zamarati svim detaljiva u vezi s kontaktiranjem sponzora (kojih je iz dana u dan sve više).

Suština ovog saopštenja jeste obogaćivanje nagradnog fonda. Pored "pravih" sponzora i donatora, potaknut idejama pojedinih kolega, obraćam se i učesnicima Susreta, ali i onima koji bi želeli da budu učesnici ali su sprečeni.

POZIVAM SVE KOLEGE KOJI BI ŽELELI DA SVOJOM DONACIJOM (npr. knjige, reklamni materijal, razni suveniri,...) OBOGATE NAGRADNI FOND, DA MI TO JAVE. (već sam dobio nekoliko poruka!).
Osnovna ideja jeste da se dodeli što više nagrada i nagradica za učesnike zvaničnih i nezvaničnih takmičenja, ali i za građane Kikinde koji će se uključiti u neka rešavačka takmičenja.
U poruci koju će mi poslati navedite da li želite da budete na listi sponzora i donatora ili ne.

Ova poruka ide na sve adrese iz mog adresara (možete je širiti dalje). Izvinjavam se svima onima kojima je (možda) poruka greškom stigla.
Pozdrav. Slavko Bovan.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimePon 28 Maj 2012 - 19:08

Valja napomenuti da je naglasak u gornjem saopštenju na onome. Kolege koje to ŽELE.

(Ovo je pojašnjenje za sve koji bi mogli nešto pogrešno da protumače. Naime, biće dovoljno nagrada, ali pojedine kolege se nude kao donatori i mislim da je to lijepa inicijativa koju treba podržati)
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimePon 28 Maj 2012 - 19:12

U BG na skupštini "Nove zagonetke" bilo je lijepog druženja, ali mi je kao glavnom organizatoru ovih Susreta upućena jedna, po mom mišljenju, marginalna primjedba.

Saslušao sam zapažanja, ali sam ostao pri svome.
Mora da se zna da iako radim k'o magarac, ne dam da me jašu.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeUto 29 Maj 2012 - 9:01

eroslavko ::
Valja napomenuti da je naglasak u gornjem saopštenju na onome. Kolege koje to ŽELE.

(Ovo je pojašnjenje za sve koji bi mogli nešto pogrešno da protumače. Naime, biće dovoljno nagrada, ali pojedine kolege se nude kao donatori i mislim da je to lijepa inicijativa koju treba podržati)

Prve reakcije na ovu akciju pokazuju da nisam prgrišešio što sam poslao saopštenje broj 10. Ima dosta kolega koji ŽELE da se upišu u darodavce. Naknadno ću objaviti imena onih koji su se uključili u akciju obogaćivanja nagradnog fonda (naravno, neću navoditi one koji žele da budu "anonimni potmogagači")
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeUto 29 Maj 2012 - 9:03

Upsssss, opet će mi prigovoriti da sam sebe citiram sorry
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeSre 30 Maj 2012 - 14:01

Donacije (od enigmata) do sada:
- 10 knjiga (istih)
- 10 knjiga (istih)
- 10 knjiga (različitih)
- 2 knjige
- 1 knjiga (enigmatska)
- 2 figurice (svojevrsna logička zagonetka)
- VIŠE knjiga i VIŠE književnih časopisa
- knjiga "koliko ti god treba"

Niko od donatora nije naveo (izričito) da ga mogu pomenuti. Naravno, kada bude vrijeme, i kada to bude zgodno objaviću spisak.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeSre 30 Maj 2012 - 14:08

Upravo OVOG MOMENTA javlja mi jedan dragi kolega da će ovu akciju podržati hercegovačkim brendovima - žilavkom i blatinom.

Hercegovci su to!
drink cheers happyup
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeSre 30 Maj 2012 - 15:24

Rade Jovanović iz Smedereva piše:

Doniram Susrete sa po tri knjige "Živojin D. Karić prvi smederevski enigmata" i "Moji anagrami na Fejsbuku" a Biblioteku u Kikindu istim knjigama sa po dva primerka.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeSre 30 Maj 2012 - 16:10

Zoran Radisavljević poklanja jednom anagramisti svoju knjigu.

Vjeko Hudolin donira 10 svojih knjiga.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeSre 30 Maj 2012 - 20:27

Boris Nazanski u Kikindu DONOSI 10 knjiga "Velikani u strip-anegdoti"
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 8:34

Milorad Živanić je obećao da donosi 10 knjiga (doduše, te knjige nije napisao. Samo ih je kupio Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 11:18

Naravno, (DA NE BUDE ZABUNE) ovdje ne navodim donacije neenigmata (NPR. upravo SAD sam "pazario" još neke ODLIČNE umjetničke fotografije, koje samo treba uramiti)
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 16:31

Ovog momenta pripremam za štampu skandinavku broj 294 čiji je autor Milorad Živanić. U isto vrijeme zvoni telefon, kad s druge strane "žice" Živanić (kakva slučajnost!). Javlja da je kupio još pet interesantnih knjiga. Dakle, poklanja ukupno 15.

Uzgred rečeno broj 293 nosi skandinavka Ranka Skopala, a 295 Borivoja Dovnikovića.
Nazad na vrh Ići dole
eroslavko

eroslavko


Broj poruka : 2163
Datum upisa : 21.01.2011

12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 17:01

Juuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiii! cheers
(ovo je moja reakcija na poruku koja mi je sada stigla)
Pošto se ne uklapa u "enigmati donatori", zasad samo "jupi!".
(Čuće se o čemu se radi)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE   12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
12. SUSRETI ENIGMATA SRBIJE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» 11. ENIGMATSKI SUSRETI SRBIJE
» LIGA ENIGMATA 2014.
» SUSRET ENIGMATA - UNA 2015.
» PRVENSTVO SRBIJE U OPTIMIZATORIMA
» KOŠARKAŠICE SRBIJE, ŠAMPIONKE EVROPE ZA 2015.

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENIGMATIKA i druge zavrzlame :: ENIGMATSKI FORUM :: ENIGMATSKA I LOGIČKA TAKMIČENJA-
Odgovori na porukuSkoči na: